ЗАХОДИ

Всесвітній день сніговика 18.01.21 Фотогалерея сніговичків від 1-А класу

Презентація заходу

Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
1 – А клас. 24 гуня 2021 рік (фотогалерея)

Відеокліп 1 – А 2022

Новорічне Сваято 2 -Б клас

Тиждень безпеки життєдіяльності дітей . Учні 1 – В класу, працюючи в групах, створили колаж “Безпечна дорога до школи” та виконали композиції “Де небезпечно гратися ?”

24.12.21р. Проєкт “Тварини у 3 – В класі”

Свято Нового року 3-В клас

24 грудня у 1 – В класі відбулося свято, “Казкове новоріччя”. Діти із задоволенням декламували вірші, щедрували , брали участь у різноманітних розвагах, приготували для рідних вітальні листівки, де вже самі написали новорічні побажання.
Щирі вітання з прийдешніми святам!

24.12.2021р. Тиждень безпеки життєдіяльності дітей . Учні 1 В класу

22.12.21 Новорічне Свято. Учні 3-б класу передають поздоровлення з Новим Роком вчителям, друзям, батькам! Дякуємо за свято!

Екскурсії на фабрику ялинкових прикрас Клавдієво-Тарасове.

Учні 2-б і 4-б класів 21 грудня 2021 року побували в Клавдієво на фабриці новорічних іграшок. Фото та відео екскурсії

17.12.2021 року у школі пройшли майстер-класи на тему Виготовлення новорічних прикрас

У 4-А класі проходив майстер-клас

У 4-В класі проходив майстер-клас

У 1-Б класі проходив майстер-клас

У 3-А класі проходив майстер-клас

15 грудня Міжнародний день чаю

15.12.21 учні 1-Б класу.
Відмітили міжнародний день чаю. Діти дізнались про історію свята, традиції чайних церемоній, цікаві факти про чай.
Також було проведено чаювання для дітей.

Презентація заходу

Безпека життєдіяльності

З 13.12 по 17.12.2021р. в нашій школі проводився тиждень знань безпеки життєдіяльності. В рамках тижня серед учнів 2-4 кл. пройшов конкурс малюнків на тему “Охорона праці очима дітей”. Найкращі роботи учасників конкурсу.

Малюнки дітей

Екскурсії на фабрику ялинкових прикрас Клавдієво-Тарасове.

5.12.21 р. батьками була організована екскурсія на Клавдієвську фабрику ялинкових прикрас для учнів 1- а та 1- б класів.
Діти побачили як виготовляють іграшки, фарбують, розмальовують. Також побували в музеї ялинкових прикрас, в таємній кімнаті. Але найбільше дітям сподобався майстер- клас по розфарбовуваню новорічної іграшки.
Діти повернулись з гарним настроєм та великою кількістю позитивних вражень. Фото та відео екскурсії

This entry was posted in Інформація для батьків. Bookmark the permalink.