КАБІНЕТ ПСИХОЛОГА

ФОТОГАЛЕРЕЯ КАБІНЕТУ ПСИХОЛОГА

Психологічна допомога дітям під час війни

Війна принесла страхи та тривоги, які були невідомі ні дорослому, ні тим більш дитині у мирному житті. Але, попри все, ці стани треба вміти долати і знаходити ресурс, щоб продовжувати жити далі, радіти новому дню, посмішці друга, філіжанці смачної кави. Тому саме навичкам подолання кризових станів ми вчимо нашу малечу на наших зустрічах. Через гру, через творчість, через рух, обережно і ненав’язливо, крок за кроком повертаючи відчуття безпеки, долаючи страхи і тривоги. Одним із найдієвіших методів в цьому процесі є інтегральна арттерапія.Під час артерапевтичних занять діти проявляють себе через творчість (або гру). У такий спосіб вони самостійно знаходять внутрішній ресурс, щоби впоратися з проблемою, яка їх турбує.