Вітаємо з Днем Знань!

1 вересня 2022 року

Вітаємо з Днем знань і бажаємо невгамовної спраги і прагнення до нових відкриттів і досягнень цілей. Нехай думки будуть світлими, нехай вирішення всіх проблем будуть прості, нехай у всьому супроводжує удача. Міцного духовного і фізичного здоров’я! Натхнення у роботі і навчанні!

Фотогалерея святкової зустрічі за посиланням. Архів для завантаження тут.

Святкова Зустріч 1 вересня 2022

Святкова Зустріч 1-Б клас

Святкова Зустріч 2-Б клас

День знань у 2-Б класі відбулося весело та святково. Діти брали активну участь у проведенні першого уроку на тему “Ми українці: честь і слава незалежним.” Співали патріотичні пісні, розгадували ребуси про символи України, читали вірші про Укрвїну. Наше чудове свято продовжилося у парку, на зеленому горбочку, під сяючим осіннім сонечком. Діти отримали подяки за гарну роботу у минулому році, та подарунки від батьків у вигляді кульок та браслетів. Усім було весело і всі раділи довгоочікуваній зустрічі однокласників. Діти співали, фотографувались, їли смачне печіво та грали у веселі ігри. Свято вдалося!

“Ой у лузі червона калина” 2-Б клас