Квіти для школи – Flowers 4 School

***

Нідерланди пропонують кожній українській школі півтисячі цибулин тюльпанів

Для участі у проекті потрібно зареєструватися на сайті проекту Flowers4School та надіслати заявку

***

Ще восени школа 312 подала заявку на участь у проекті #flowers4school і отримала цибулинки від виробників квітів із самих Нідерландів! Але, на жаль, цибулинки прибули до школи разом із першими зимовими морозами. Нам всім: і учням, і вчителям, і квітам довелося запастися терпінням, щоб дочекатися весни.
І ось радісна подія нарешті сталася! 3-В класу випала честь висадити гіацинти. Тож нехай квіти, висаджені дбайливими рученятами, стануть ще одним символом нашої незламності!
Фотогалерея заходу

***

Школа приймає участь у всеукраїнському проекті FIowers4School.
Мета проекту – показати дітям як правильно висаджувати цибулинки- тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів та іншіх квітів. Фотогалерея заходу