***
Нідерланди пропонують кожній українській школі півтисячі цибулин тюльпанів
Для участі у проекті потрібно зареєструватися на сайті проекту Flowers4School та надіслати заявку
Детальніше
![](http://school312.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/03/16_700x438.jpg)
***
Ще восени школа 312 подала заявку на участь у проекті #flowers4school і отримала цибулинки від виробників квітів із самих Нідерландів! Але, на жаль, цибулинки прибули до школи разом із першими зимовими морозами. Нам всім: і учням, і вчителям, і квітам довелося запастися терпінням, щоб дочекатися весни.
І ось радісна подія нарешті сталася! 3-В класу випала честь висадити гіацинти. Тож нехай квіти, висаджені дбайливими рученятами, стануть ще одним символом нашої незламності!
Фотогалерея заходу
![](http://school312.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/03/изображение_viber_2023-03-23_09-30-47-331-768x1024.jpg)
***
Школа приймає участь у всеукраїнському проекті FIowers4School.
Мета проекту – показати дітям як правильно висаджувати цибулинки- тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів та іншіх квітів. Фотогалерея заходу
![](http://school312.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/03/изображение_viber_2023-03-23_10-25-52-610.jpg)