«Сокіл Джура»— всеукраїнська дитячо-юнацька
військово-патріотична гра
Уже третій рік впроваджується у шкільному житті Всеукраїнська
дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»). Вона стала невід’ємною складовою національно-патріотичного виховання учнів початкової школи √312.
Виховна система гри «Джура» включає в себе постійну роботу у школі протягом усього навчального року, дає можливість залучити до спільної дії учнів, педагогів, батьків.
Виховна система гри «Джура» базується на козацьких і пластових традиціях.
В цьому році учні нашої школи, рій ” Котигорошко” прийняв участь у районній грі ” КозачатаФест”.
Фотогалерея заходу
![](http://school312.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-25_20-20-05-561-1024x769.jpg)