Фентезі-квест «Новорічні пригоди Деснянки»

Портал квесту відкриється 19 грудня 2021 року на засвіченні ялинки біля Деснянської адміністрації о 15:00

19 грудня з 11:00 до 16:00 працюватиме гаряча лінія Святого Миколая. Більше 140 підготовлених та натхненних волонтерів прийматимуть дзвінки дітей.

Телефон лінії Святого Миколая – 0800 300 419

☀️1. Волонтери будуть готові приймати дзвінки дітей 19 грудня з 11:00 до 16:00. Раніше чи пізніше цього часу лінія буде неактивна.

☀️ 2. «Подзвони Св. Миколаю» – проєкт для дітей віком від 3 до 9 років.

☀️3. Будьте поруч із дитиною під час розмови, можливо, їй буде необхідна ваша підтримка (діти можуть соромитись, не почути питання).

☀️ 4. Перед дзвінком проговоріть дитині наступне – «Ми пробуємо і буде чудово, якщо додзвонимося. Але якщо раптом не зможемо – можливо зараз зимові проблеми зі зв’язком. І ми самі можемо створити собі свято».

Головну новорічну ялинку району прикрасять більше 1,5 км неонових гірлянд
На площі біля будівлі Деснянської райдержадміністрації працівники районного КП УЗН проводять монтажні роботи із встановлення та прикрашення головної ялинки району.
Новорічна штучна зелена красуня заввишки 11 метрів, її прикрасять більше 300 ялинкових іграшок та близько 1,5 км неонових гірлянд.

А засвітять вогні головні ялинки Деснянського району 19 грудня на День Святого Миколая під час районного свята «Засвічення новорічної ялинки» – по просп. Маяковського, 29 біля будівлі Деснянської райдержадміністрації з 15:00 до 16:30

This entry was posted in Інформація для батьків. Bookmark the permalink.