Організація гарячого харчування учнів

Меню ГПД

сніданки 1 за кошти батьків

сніданки 2 за кошти батьків

Шановні батьки учнів початкової школи!

Наразі вивчається питання організації гарячого харчування учнів початкової школи.

Відповідно до Розпорядження КМДА № 54 від 05.01.2022р. кошти на безкоштовне харчування надані тільки на 2021-2022 н.р., тобто до 31.05.2022р. Станом на сьогодні у Київської влади немає коштів на  організацію безкоштовного гарячого харчування учнів початкової школи в 2022-2023 н.р.

Адміністрація шкли готова укласти договір з КП «Зеніт» Деснянського району, з яким багато років співпрацює школа з організації гарячого харчування, за батьківські кошти.

Прошу висловити свою позицію, щодо харчування дітей за батьківські кошти, якщо ви:

• згодні харчувати дітей власним коштом – пишете заяву;
  • -не згодні харчувати дітей власним коштом – пишете відмову.

Умови харчування наступні:

1. Вартість харчування – сніданок для 1-4 кл. – 40 грн.
  2. Вартість харчування –  обід для ГПД – 50 грн.
  3. Можна харчувати дітей не кожний день тижня, а вибрану вами кількість днів.
  4. Можлива робота шкільного буфету (так як він і працював).
  5. Як технічно буде організовано харчування учнів буде залежати від кількості дітей, які будуть харчуватися.
  6. Тижневе меню на сайті школи.