![](http://school312.kiev.ua/wp-content/uploads/2022/04/0-02-05-6d33db73d03fa2b095d094d45bd8f1f0bc895fb4ab0e55e4a4b4afaf76fc6519-530f9d61.jpg)
ПОЧАТКОВА ШКОЛА №312 Деснянського району м.Києва
З 29 березня 2024 року
розпочинаємо прийом дітей до 1-го класу
Інформація для батьків:
Прийом дітей до школи здійснюється при наявності таких документів:
✔ копія свідоцтва про народження;
✔ медична довідка про стан здоров’я дитини (ф. 086);
✔ довідка про щеплення (0,63) по можливості отримання у лікаря, виходячи з дійсних обставин;
✔ заява батьків
Адреси території обслуговування школи: Каштанова, 4, 8, 8-а, 8-б, 10, 12-а, 12-б, 14, 14-а, 14-б.
Документи на зарахування до 1 класу можуть подавати особи, які є внутрішньо переміщеними особами, але не зареєстрованими на цій території, школа сприяє їх реєстрації і не відмовляє у прийомі документів.
У зв’язку із воєнними діями на території України можливо, подавати заяву рідним чи близьким, які знаходяться у Києві. Для цього необхідно зайти до школи і написати заяву про прийом дитини до 1 класу та надати копію свідоцтва про народження дитини. Якщо такої можливості немає, то потрібно написати заяву від руки, сфотографувати її та свідоцтво про народження дитини і відіслати на електронну пошту школи (school312@ukr.net). Після цього вашу дитину запишуть до школи. Коли Ви приїдете, то додаєте медичні довідки і дитина буде зарахована до першого класу.
Зразок заяви додаємо.
![](http://school312.kiev.ua/wp-content/uploads/2022/04/278733784_349450453887356_7248798571692759183_n.jpg)
![](http://school312.kiev.ua/wp-content/uploads/2022/04/278692980_349450483887353_762132249116404623_n.jpg)
![](http://school312.kiev.ua/wp-content/uploads/2022/04/278661770_349450520554016_6364793776238834970_n.jpg)
![](http://school312.kiev.ua/wp-content/uploads/2022/04/278662626_349450560554012_4216293468952991429_n.jpg)
Документи приймаються в приймальні директора
з понеділка по п’ятницю, з 10:00 до 14:00