У В А Г А! Розпочинається набір учнів до 1-го класу

З 29 березня 2024 року
розпочинаємо прийом дітей до 1-го класу

Інформація для батьків:

Прийом дітей до школи  здійснюється при наявності таких документів:

✔ копія свідоцтва про народження;

✔ медична довідка про стан здоров’я дитини (ф. 086);

✔ довідка про  щеплення (0,63) по можливості отримання у лікаря, виходячи з дійсних обставин;

✔ заява батьків

Адреси території обслуговування школи: Каштанова, 4, 8, 8-а, 8-б, 10, 12-а, 12-б, 14, 14-а, 14-б.

Документи на зарахування до 1 класу  можуть подавати особи, які є внутрішньо переміщеними особами, але не зареєстрованими на цій території, школа сприяє їх реєстрації і не відмовляє у прийомі документів.

У зв’язку із воєнними діями на території України можливо, подавати заяву рідним чи близьким, які знаходяться у Києві. Для цього необхідно зайти до школи і написати заяву про прийом дитини до 1 класу  та надати копію свідоцтва про народження дитини.   Якщо такої можливості немає, то потрібно написати заяву від руки, сфотографувати її та свідоцтво про народження дитини і відіслати на електронну пошту школи (school312@ukr.net). Після цього вашу дитину запишуть до школи. Коли Ви приїдете, то додаєте медичні довідки і дитина буде зарахована до першого класу.
Зразок заяви додаємо.

ЛИСТ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ВІД 16 КВІТНЯ 2022 Р. № 1/4202-22 “ЩОДО ЗАРАХУВАННЯ ДО 1-ГО КЛАСУ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ”

Документи приймаються в приймальні директора

з понеділка по п’ятницю, з 10:00 до 14:00