Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти.

З 1 вересня 2018 року школа почала працювати за програмою НУШ

З 1 вересня 2016року школа почала працювати за науково-педагогічною програмою «Інтелект України»

Школа з 2014 року працює за педагогічною технологією «Росток» (Наказ №636 від 19.12.2014р.Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА) Школа знаходиться у співпраці з Інститутом психології АПН України ім.Г.С.Костюка. e

Posted in Інформація для батьків | Прокоментуй!

Прийом дітей до 1-го класу

Прийом дітей до 1-го класу розпочнеться з 03.04.2020р.

Необхідні документи до вступу:

-форма 086;

-довідка про щеплення;

-ксерокопія свідоцтва про народження;

-паспорт одного із батьків.

Мікрорайон школи:

вул.Каштанова, будинки № 4,8,8-а,8-б,10,12-а,12-б,14,14-а,14-б.

Posted in Інформація для батьків | Прокоментуй!

Прийом дітей до першого класу.

Posted in Інформація для батьків | Прокоментуй!

Навчальний семінар

Апаршина Л.І-вчитель 2-В класу, Шиловська О.М.-психолог, Клименко Г.М.-вихователь, Петіна Є.О.-завуч.
Вчителі школи №312 та керівники ВБО Українського фонду “Благополуччя дітей”.
Posted in Інформація для батьків | Прокоментуй!

Інтерактивний сценарій

Діти в захваті і чекають продовження!!!!!
Учні 4-Б класу взяли участь в апробації програми “Благополуччя дітей”.
Тема: “Особиста гідність”
Інтерактивний сценарій проводила Клименко Г.М.
Posted in Інформація для батьків | Прокоментуй!

Об’ява для батьків

В школі є вільні місця :
1 клас- 6 учнів;
3 клас- 13 учнів.

Posted in Інформація для батьків | Прокоментуй!

Список учнів зарахованих до 1-го класу

 

Список учнів 1-А класу 2019-2020 н.р. вчитель Сорока О.В.

1.Акулова Вероніка

2.Андрєєв Денис

3.Бабашкін В’ячеслав

4.Відашов Богдан

5.Вінниченко Мірон

6.Глущенко Діана

7.Горова Катерина

8.Демчук Кирил

9.Долгоп’ятов Арсеній

10.Зуй Соломія

11.Кірш Костянтин

12.Коваль Валерія

13.Кожухов Нікіта

14.Колеснікова Віолетта

15.Конопльова Анастасія

16.Кривоногова Маргарита

17.Левчук Маргарита

18.Лич Ярослава

19.Лозенко Анна

20.Мороз Владислав

21.Прохорова Олександра

22.Рзазаде Айсель

23.Сироватко Анастасія

24.Сич Аріна

25.Талько Микита

26.Шкутько Данило

27.Щербак Марк

28.Яковлєв Роман

 

 

Список учнів 1-Б класу 2019-2020 н.р. вчитель Місаілова Л.В.

1.Артрощик Ілля

2.Байєр Олександр

3.Бойко Іванна

4.Бондаренко Вероніка

5.Василенко Олександр

6.Ворона Тетяна

7.Глінський Іван

8.Грабовська Олеся

9.Гриценко Дарія

10.Данилова Софія

11.Духовний Андрій

12.Іванцова Єва

13.Івахненко Ніка

14.Ігнатуша Адріан

15.Крилова Варвара

16.Линчик Єлизавета

17.Лисенок Михайло

18.Литвиненко Дарина

19.Муха Ярослав

20.Онищик Маргарита

21.Пільганчук Ярослава

22.Прус Софія

23.Роер Анна

24.Сиротенко Богдан

25.Стецюк Данило

26.Струк Михайло

27.Ужакін Іван

28.Чернікова Софія

29.Шемет Владислав

30.Яковенко Максим

31.Ященко Гліб

 

 

Список учнів 1-В класу 2019-2020 н.р. вчитель Бойко Л.А.

1.Близнюк Ілля

2.Богачук Юлія

3.Бояров Марк

4.Бублікова Вікторія

5.Велков Тімур

6.Герасімов Михайло

7.Головай Владислав

8.Гончаренко Микита

9.Денисюк Богдан

10.Діхтяренко Богдан

11.Дзюменко Вікторія

12.Кашка Уляна

13.Кельвич Леон

14.Коренга Аліна

15.Кудрявцев Глєб

16.Логінова Надія

17.Ніколаєнко Олексій

18.Сайтарли Глєб

19.Ставицька Таісія

20.Тимошин Володимир

21.Ткаченко Мілана

22.Уразгільдєєва Аделіна

23.Феценко Дмитро

24.Чубенко Аріна

25.Шликов Максим

26.Шубовський Кирило

Posted in Інформація для батьків | Прокоментуй!

Об’ява

                 

 

Posted in Інформація для батьків | Прокоментуй!

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7м) на 01 січня 2019 року

Posted in господарська діяльність | Прокоментуй!

Звіт про роботу школи у 2018-2019 навчальному році

 В спеціалізованій середній загальноосвітній школі 1 ступеня № 312:

  • навчається 351  учня (12 класів)
  • у школі працює 30 педагогів
  • якісний склад колективу:

вчителі-методисти                      –   7

старший вчитель                        –   9

старший вихователь                     –   

вчителі з вищою категорією       –   28

вчителі з І категорією                 –   6

вчителі з П категорією               –   2

спеціалісти                                  –  

     мають освіту:

                   вищу                             – 30

                   середньо-спеціальну    – 

                   студенти                          –

     нагороджені:

         знаком “Відмінник освіти України”                                    – 2

         медаллю “За трудову доблесть”                                          – 1

         грамотою Головного управління освіти і науки м.Києва    – 14

         Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України – 5

2.

          Перед установою стояли наступні завдання:

~ забезпечення узгодженості в діях шкільного колективу, що спрямовані на 

   успішний навчальний процес;

~ створення умов для підвищення методичного рівня вчителів;

~ досягнення належного науково-технічного оснащення учбового процесу;

~ створення умов для всебічного розвитку особистості учня;

~ забезпечення умов для успішної взаємодії шкільного колективу з батьками.

         Школа вирішує проблеми:

  • організації учнівського самоврядування (шкільна організація «Первоцвіт»)
  • створення умов для отримання позитивного досвіду як необхідної умови  розвитку особистості дитини.

Кредо педагогічної діяльності школи:

  • перш за все – не нашкодь;
  • світ дитини-це конкретні предмети і форми спілкування, пам’ятай про це;
  • дитина навчається, коли спілкується;
  • у сучасному світі грамотність  відображається у сукупності вмінь;
  • оцінювання – це процес навчання, а не його наслідок;
  • дитина хоче здобувати знання самостійно, а не брати їх готовими;
  • робота учня повинна мати певний зміст;
  • дитина любить працювати руками, тому враховуй це при побудові уроку.

3.

У школі створені всі умови для виховання, навчання та відпочинку дітей    6-10 років. Кожен клас має 4 приміщення (клас для навчання, ігрова кімната, санітарна, кімната для зберігання одягу)  Учні 1-х класів (шестирічки) мають спальні кімнати для денного відпочинку.

         Усі учні відвідують школу. Дітей, які порушують вимоги щодо обов’язкового здобуття загальної середньої освіти немає.

4.

            Науково-методичне забезпечення роботи закладу відтворене у моделі організації структури управління школою /додаток № 1/.     Робота педагогічної ради відбувається за певною структурою (додаток № 2)

         Школа має класи: (1-А, 1-Б.1-В-класи НУШ,2-Б, 3-Б класи Інтелект України 2-В, 3-В, 4-В, що працюють за “Комплексною програмою розвитку дитини “Росток”.

         Школа має спільну дослідно-експериментальну роботу з Інститутом психології ім. Г.С.Костюка АПН України за темою: “Розвиток індивідуально-психологічних якостей особистостей, як необхідна мова розуміння та інтерпретації життєвого досвіду дітьми молодшого шкільного віку” (Угода затверджена 1.10.2015 року, строком до 30.06.2019 року) .

            Школа працює за педагогічною технологією « Росток» ( наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА № 636 від 19.12.2014 року – відповідальний керівник  Дьяченко Т.Л)

5.

         У школі, крім дисциплін, затверджених Міністерством освіти і науки України, введено:

  • хореографія
  • поглиблене вивчення англійської мови
  • уроки здоров’я
  •  секція боротьби
  • ранкові зустрічі (15-20 хв.)
  • динамічні перерви
  • „Здоров’ятко”
  • студія образотворчого мистецтва
  • хор
  • ансамбль народного танцю      

          Учні школи щорічно приймають участь у районних олімпіадах, конкурсах, змаганнях.

.Нагородити Похвальними листами за відмінні успіхи у навчанні  учнів: 

1. Ткаліч Аліну Денисівну 2-А
2. Степенка Івана Андрійовича 2-А
3     Зайченка Артема Івановича 2-Б
4. Круковець Анастасію Юріївну 2-Б
5. Семенця Дениса Андрівйовича 2-Б
6 Смагу Вероніку Олегівну 2-Б
7 Тарасевич Анастасію Павлівну 2-Б
8 Тараненко Тамілу Русланівну 2-Б
9. Антоненка Олександра Валентиновича 2-В
10 Сидорчука Єгора Михайловича 2-В
11. Садекову Анастасію Сергіївну 2-В
12. Бахшалієву Азізу Емін кизи 3-А
13. Грабчак Алісу Олексіївну 3-А
14. Бондаренко Марію Вікторівну 3-Б
15. Гончар Єлизавету Сергіївну 3-Б
16 Заворотню Софію Русланівну 3-Б
17. Макаренко Макара Олексійовича 3-Б
18. Мільченка Володимира Олександровича 3-Б
19 Мурсанову Камілу Мушфігівну 3-Б
20. Лугіну Дар’ю Олегівну 3-Б
21. Пономаренка Владислава Олеговича 3-Б
22. Шаруна Максима Володимировича 3-Б
23. Шпильовську Вікторію Олександрівну 3-Б
24. Шульгу Артема Богдановича 3-Б
25. Хоменчука Єгора Євгеновича 3-Б
26. Бідного Дениса Сергійовича 3-В
27. Бордюг Кирила Юрійовича 3-В
28. Грабовську Анну Станіславівну 3-В
29. Косенка Андрія Олександровича 3-В
30. Мітрохіна Артема Євгеновича 3-В
31. Слободенюка Льва Вячеславовича 3-В
32 Чмирьову Валерію Андріївну 3-В
33 Швитай Віру Вадимівну 3-В
34 Шуклінову Маргариту Олексіївну 3-В
35 Шинкарук Алєсю Іванівну 3-В
36 Семенченко Вікторію Владиславівну 3-В
37 Акулова Дениса Андрійовича 4-А
38 Балазюк Софію Володимирівну 4-А
39 Дроботун Вероніку Олександрівну 4-А
40 Іваненка Глєба Олеговича 4-А
41 Качкан Яну Олександрівну 4-А
42 Костельнюк Ольгу Юріївну 4-А
43 Котову Вікторію Юріївну 4-А
44 Круковець Анну Юріївну 4-А
45 Сем’янчук Антоніну Володимирівну 4-А
46. Шалашенко Марію Романівну 4-А
47. Голумбівського Івана Валентиновича 4-Б
48. Голумбівського Михайла Валентиновича 4-Б
49 Климась Юліану Станіславівну 4-Б
50 Коваля Артема Сергійовича 4-Б
51 Колісник Антоніну Василівну 4-Б
52 Лебединського Івана Олеговича 4-Б
53 Новак Марію Юріївну 4-Б
54 Пелешенка Іллю Юрійовича 4-Б
55 Самофалова Петра Сергійовича 4-Б
56 Сафронову Маргариту Максимівну 4-Б
57 Ульяненко Катерину Вадимівну 4-Б
58 Федорко Дар’ю В’ячеславівну 4-Б
59 Фльору Ольгу Олегівну 4-Б
60 Штейн Меланію Дмитрівну 4-Б
61 Чернюка Кирила Юрійовича 4-Б
62 Андрющенка Євгенія Олександровича 4-В
63 Бойка Андрія Романовича 4-В
64 Босенко Дар’ю Валеріївну 4-В
65 Глибовця Андрія Андрійовича 4-В
66 Гулея Святорслава Ярославовича 4-В
67 Довгопол Єлизавету Олександрівну 4-В
68 Коваленко Олеяну Максимівну 4-В
69 Кочевих Катерину Олегівну 4-В
70 Кузьменко Вероніку Олександрівну 4-В
71 Мокренко Анастасію Юріївну 4-В
72 Соколова Павла Степановича 4-В
73 Строй Мілану Дмитрівну 4-В

        2.Нагородити учнів Подяками за участь в Інтелектуальному марафоні  (шкільні олімпіади) ,що набрали більшість балів:

                 Серед 2-х класів

1 місце –  Круковець Анастасі 2-Б (209б.)

2 місце –   Степенко Іван 2-А (205б.)

3 місце –   Баранова Вікторія – 2-В (200б.)

               Серед 3-х класів

1 місце – Шарун Максим– 3-Б (205б.)

2 місце –  Хоменчук Єгор – 3-Б (198б.)

3 місце –  Заворотня Софія – 3 – Б (194б.)

                Серед 4-х класів (математика)

1 місце –  Колєснік Антоніна – 4 –Б

1 місце –  Кочевих Катерина – 4-В

2 місце –   Коваленко Олеяна – 4- В

3 місце Голумбівський Іван – 4 –Б

                Серед 4-х класів (українська мова)

1 місце –  Кочевих Катерина – 4-В

2 місце –  Коваленко Олеяна – 4- В

3 місце –  Босенко Дар’я – 4 –В

3 місце –  Коліснгик Антоніна -4-Б

3 місце –  Голумбівський Михайло – 4-Б

3 місце –  Федорко Дар’я – 4-Б

        3. Нагородити Грамотами  УО учнів школи, що посіли призові місця в районних предметних олімпіада

          –  Кочевих Катерина,  чениця 4-В класу, що посіла 1-ше  місце в  ІІ (районному) етапі олімпіади з математики .           – Колісник Антоніна, учениця 4-Б класу, що посіла 3-ге  місце в  ІІ (районному) етапі  олімпіади з математики.

           – Коваленко Олеяна , учениця  4-В класу, що посіла 2-ге  місце в  ІІ (районному) етапі  олімпіади з української мови .

           – Кочевих Катерина , учениця 4-В класу, що посіла 3-тє  місце в  ІІ (районному) етапі олімпіади з української мови .

           – Босенко Дар’я, учениця 4-В класу, що посіла 3-тє  місце в  ІІ (районному) етапі  олімпіади з української мови .

          – Федорко Дар’я , учениця  4-Б класу, що посіла 3-тє  місце в  ІІ (районному) етапі Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика.

          –  Качкан Яна, учениця 4-А класу, що посіла 3-тє місце у ІІ районному етапі 14 Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика..

          – Коваленко Олеяна, учениця 4-В класу,  що посіла  1-е місце у

ІІ районному етапі олімпіади з англійської мови.

          –  Мокренко Анастасія, учениця 4-В класу,  що посіла  1-е місце у ІІ районному етапі олімпіади з англійської мови.

          – Босенко Дар’я, учениця 4-В класу,  що посіла ІІ-е місце у

ІІ районному етапі олімпіади з англійської мови.

          – Кузьменко Вероніка, учениця 4-В класу,  що посіла ІІ-е місце у ІІ районному етапі олімпіади з англійської мови.

           – Балазюк Софія, учениця 4-А класу,  що посіла ІІ-е місце у

ІІ районному етапі олімпіади з англійської мови.

            – Федорко Дар’я, учениця 4-Б класу,  що посіла  ІІ-е місце у

ІІ районному етапі олімпіади з англійської мови.

             – Колісник Антоніна учениця 4-Б класу,  що посіла  ІІ-е місце у  ІІ районному етапі олімпіади з англійської мови.

         5.Нагородити  Дипломом за участь у всеукраїнській предметній олімпіаді « Олімпус». Зимова сесія.

        – Федорко Дар’ю – ученицю 4-Б класу, що посіла 7-ме місце ( англійська мова)

         –  Коваленко Олеяна – ученицю 4-В класу, що посіла  8–те  місце ( англійська мова).

      –  Мокренко Анастасія – ученицю 4-В класу, що посіла 10-те місце (математика).

        – Строй Мілана – ученицю 4-в класу ,що посіла  5-те місце

 ( українська мова)

  • Коваленко Олеяна – ученицю 4-В класу, що посіла 5-те місце (українська мова)
  • Колісник Антоніна – ученицю 4-Б класу, що посіла 9-те місце (українська мова).

     7.Нагородити Сертифікатами учасника учнів школи, що взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч»:

п/п                        ПІБ      Клас     Бали
1 Степенко Іван 2-А 73
2 Ткаліч Аліна 2-А 70
3 Зайченко Артем 2-Б 70
4 Чіпак Поліна 2-А 70
5 Бідний Денис 3-В 73
6 Мітрохін Артенм 3-В 73
7 Бордюг Кирилл 3-В 72
8 Шпильовська Вікторія 3-Б 71
9 Слободенюк Лев 3-В 71
10 Заворотня Софія 3-Б 71
11 Мельник Андрій 3-Б 71
12 Кравченко Остап 3-В 71
14 Дредітова Валерія 4-Б 71
15 Коваленко Олеяна 4-В 71
16 Кузін Богдан 4-А 71
17 Колісник Антоніна 4-Б 70

     8.Нагородити Подякою  за активну участь  в житті школи і класу наступних   батьків:

3-А клас – Василевську С.Є., Каразей Ю.В., Данилюка Д.С.

3-Б клас – Заворотній Р.А., Сукач В.В., Григіна Н.А., Воронова О.Ю.,

                  Неверовська А.С.

2-А клас – Шалашенко Н.М.

2-Б клас – Подойма Ю.В., З_айченко Ю.В., Антонкіна О.А., Куманьок Т.Н.,

                  Смаза І.І., Андрушкова Л.А., Слива М.О.

2-В клас – Солощенко О.М.,Невідничу О.В., Довгопол І.В.

3-В клас –  Струк О.В., Кравченко О.О., Бордюг Т.Ф., Боярчук Н.В.

          9.Відзначити колективи класів 2-А (Семенюк Н.В.), 2-Б (Дзигман Н.В.),

 2-В (Коляда О.Ф.), 3-Б (Григор’єва С.В.),4-Б (Місаілову Л.В.), 4-В (Бойко Л.А.),

1-А (Легейду О.О.), 1-Б (Горностаєву О.М.), 3-В ( Чайку Ю.Б.), 1 –В (Апаршину Л.І.), 3-А ( Крекотень Н.Ф.), 4-А ( Сорока О.В.) за активну участь та дбайливе ставлення  у  проведенні виховних заходів школи.

        10. Вчителі « Гордість школи»:

Місаілова Л.І. – 4-А

Сорока О.В. – 4-Б

Бойко Л.А. – 4-В

                                                                      6.

З метою всебічного розвитку формування творчої свідомої особистості в школі проводилась робота згідно з річним планом виховної роботи школи та планом виховної роботи вчителів .

         Протягом навчального року планувалось проведення загальношкільних, позакласних, планових заходів, метою яких є виховання в учнів поваги до національних звичаїв та традицій, відродження народних свят, виховання почуттів доброти, дружби, поваги до державних символів, любові до рідного краю.

         Основними заходами є: ранкові зустрічі, відвідання районної бібліотеки, екскурсії, театри, кінотеатри, рухливі перерви, шкільні та класні свята, робота по запобіганню та попередженню дорожньо-транспортного травматизму, та протипожежна безпека, гурткова робота, басейн, школа мистецтв № 7, робота Доброго королівства “Первоцвіт”, а також години спілкування за такими напрямками:

а) безконфліктне існування

      1 кл.  формування вміння спілкування

      2 кл.  вміння співпраці з іншими

      3 кл.  вміння підтримувати один одного

      4 кл.  вміння вирішувати проблеми ситуації

б) економічне виховання

в) превентивне виховання:

  • попередження правопорушень
  • попередження шкідливих звичок
  • профілактика СНІДу
  • охорона здоров’я
  • охорона навколишнього середовища

         Патріотично-військове виховання у школі здійснюється через систему позашкільних та позакласних заходів:

– тематичні уроки «Україна – мій рідний дім»;

– конкурс малюнків «І в нас вона одна-єдина: це наша славна Україна»;

–  години спілкування на тему «Ми – маленькі українці»;

– екскурсії по місцях пам’яті (музей голодомору, Бабин Яр);

–  свято «Козацькому роду нема переводу»;

– свято до Дня Збройних Сил України;

–  виготовлення карти України до Дня Соборності;

– шанування народних традицій та свят:

          – свято «Батюшка Наум, виведи синка на ум»;

          – свято Андрія Первозванного;

          – свято Миколая «Слухняним – подарунок, неслухам – різочка» 

          – Різдвяний вертеп;         

–  фестиваль української народної казки (інсценівки);

– конкурс мрійників «Моя Україна в ХХІ ст..»;

– майстер-клас з виготовлення української іграшки;

– проведення тижня української мови «Любов до України неможлива без любові до рідного слова»;

– науково-практична конференція«У всьому світі – кожен знає –  Батьківщина лиш одна»;

– літературна вікторина за творами Л. Українки « Я маленька Українка»;

– Шевченківські дні:

     – вивчення творчого шляху великого Кобзаря;

     – літературні читання «Від Тарасика – до Тараса»;

     – екскурсія до музею та пам’ятника Т.Г. Шевченка;

     – твори-роздуми на тему «У Шевченковій світлиці»;

     – конкурс на кращого читця віршів Шевченка;

    – виставка малюнків до програмних творів;

    – перегляд фільму «Дитинство Шевченка»;

    – свято «Славетний поет і художник, гордість і слава України»;

– свято Великодня «І Земля – ніби писанка світла»;

– дослідно-експериментальна робота «Мій український рід»;

– зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни «Ніщо не забуте, ніхто не забутий»;

–  презентації інтерв’ю з учасниками АТО;

– участь у мітингу до 9 травня;

– екскурсія до музею Великої Вітчизняної Війни;

– проектна діяльність «Київ майбутнього»;

– екскурсія до виставки «Київ у мініатюрі».

Щороку проводяться екологічні агітбригади, толоки по упорядкуванню пришкільної території та пам’ятних місць Києва.

Відбулися:

– класні години за темами «Екологічні проблеми сучасного людства», «Червона книга Землі»;

– квест «Життя юних натуралістів»;

– перша зустріч осені за народним календарем – Семена. Проводи птахів у вирій;

– осіння толока «Листя»;

– міжнародний день захисту тварин. Виставка домашніх улюбленців;

– КВК «Наші менші друзі»;

– бесіди на тему «Чисті водойми», «Ми – діти планети Земля»;

–  природоохоронна акція «Збережи ялинку»;

– турбота про пташок взимку. Виготовлення годівничок;

– трудові десанти „ Зустрічаємо весну”,  „ Планета без сміття”;

– екологічне виховання засобами рідної мови: твори-роздуми на тему «Що буде, якщо…»;

– до дня довкілля тематичний захід «Вода – джерело життя»;

– екскурсія до музею води;

– засідання круглого столу «Природу найлегше підкорити, підкорюючись їй»;

– майстер-клас «Трюки з науки»;

– міні-проект «Земля – наш спільний дім»;

– культ-похід до парку Партизанської слави;  

– екологічна мандрівка «Природа, наш дім, а ми – господарі в нім»;

– форум ідей «Це ж для тебе усе, це твій дім, це – природа»;

– сюжетно-рольові ігри, як засіб екологічного виховання.

– Учні 3-В та 4-А класів взяли участь у міському англомовному конкурсі «Ecohouse» де посіли 3-тє місце.

 В спеціалізованій середній загальноосвітній школі 1 ступеня № 312:

  • навчається 351  учня (12 класів)
  • у школі працює 30 педагогів
  • якісний склад колективу:

вчителі-методисти                      –   7

старший вчитель                        –   9

старший вихователь                     –   

вчителі з вищою категорією       –   28

вчителі з І категорією                 –   6

вчителі з П категорією               –   2

спеціалісти                                  –  

     мають освіту:

                   вищу                             – 30

                   середньо-спеціальну    – 

                   студенти                          –

     нагороджені:

         знаком “Відмінник освіти України”                                    – 2

         медаллю “За трудову доблесть”                                          – 1

         грамотою Головного управління освіти і науки м.Києва    – 14

         Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України – 5

2.

          Перед установою стояли наступні завдання:

~ забезпечення узгодженості в діях шкільного колективу, що спрямовані на 

   успішний навчальний процес;

~ створення умов для підвищення методичного рівня вчителів;

~ досягнення належного науково-технічного оснащення учбового процесу;

~ створення умов для всебічного розвитку особистості учня;

~ забезпечення умов для успішної взаємодії шкільного колективу з батьками.

         Школа вирішує проблеми:

  • організації учнівського самоврядування (шкільна організація «Первоцвіт»)
  • створення умов для отримання позитивного досвіду як необхідної умови  розвитку особистості дитини.

Кредо педагогічної діяльності школи:

  • перш за все – не нашкодь;
  • світ дитини-це конкретні предмети і форми спілкування, пам’ятай про це;
  • дитина навчається, коли спілкується;
  • у сучасному світі грамотність  відображається у сукупності вмінь;
  • оцінювання – це процес навчання, а не його наслідок;
  • дитина хоче здобувати знання самостійно, а не брати їх готовими;
  • робота учня повинна мати певний зміст;
  • дитина любить працювати руками, тому враховуй це при побудові уроку.

3.

У школі створені всі умови для виховання, навчання та відпочинку дітей    6-10 років. Кожен клас має 4 приміщення (клас для навчання, ігрова кімната, санітарна, кімната для зберігання одягу)  Учні 1-х класів (шестирічки) мають спальні кімнати для денного відпочинку.

         Усі учні відвідують школу. Дітей, які порушують вимоги щодо обов’язкового здобуття загальної середньої освіти немає.

4.

            Науково-методичне забезпечення роботи закладу відтворене у моделі організації структури управління школою /додаток № 1/.     Робота педагогічної ради відбувається за певною структурою (додаток № 2)

         Школа має класи: (1-А, 1-Б.1-В-класи НУШ,2-Б, 3-Б класи Інтелект України 2-В, 3-В, 4-В, що працюють за “Комплексною програмою розвитку дитини “Росток”.

         Школа має спільну дослідно-експериментальну роботу з Інститутом психології ім. Г.С.Костюка АПН України за темою: “Розвиток індивідуально-психологічних якостей особистостей, як необхідна мова розуміння та інтерпретації життєвого досвіду дітьми молодшого шкільного віку” (Угода затверджена 1.10.2015 року, строком до 30.06.2019 року) .

            Школа працює за педагогічною технологією « Росток» ( наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА № 636 від 19.12.2014 року – відповідальний керівник  Дьяченко Т.Л)

5.

         У школі, крім дисциплін, затверджених Міністерством освіти і науки України, введено:

  • хореографія
  • поглиблене вивчення англійської мови
  • уроки здоров’я
  •  секція боротьби
  • ранкові зустрічі (15-20 хв.)
  • динамічні перерви
  • „Здоров’ятко”
  • студія образотворчого мистецтва
  • хор
  • ансамбль народного танцю      

          Учні школи щорічно приймають участь у районних олімпіадах, конкурсах, змаганнях.

.Нагородити Похвальними листами за відмінні успіхи у навчанні  учнів: 

1. Ткаліч Аліну Денисівну 2-А
2. Степенка Івана Андрійовича 2-А
3     Зайченка Артема Івановича 2-Б
4. Круковець Анастасію Юріївну 2-Б
5. Семенця Дениса Андрівйовича 2-Б
6 Смагу Вероніку Олегівну 2-Б
7 Тарасевич Анастасію Павлівну 2-Б
8 Тараненко Тамілу Русланівну 2-Б
9. Антоненка Олександра Валентиновича 2-В
10 Сидорчука Єгора Михайловича 2-В
11. Садекову Анастасію Сергіївну 2-В
12. Бахшалієву Азізу Емін кизи 3-А
13. Грабчак Алісу Олексіївну 3-А
14. Бондаренко Марію Вікторівну 3-Б
15. Гончар Єлизавету Сергіївну 3-Б
16 Заворотню Софію Русланівну 3-Б
17. Макаренко Макара Олексійовича 3-Б
18. Мільченка Володимира Олександровича 3-Б
19 Мурсанову Камілу Мушфігівну 3-Б
20. Лугіну Дар’ю Олегівну 3-Б
21. Пономаренка Владислава Олеговича 3-Б
22. Шаруна Максима Володимировича 3-Б
23. Шпильовську Вікторію Олександрівну 3-Б
24. Шульгу Артема Богдановича 3-Б
25. Хоменчука Єгора Євгеновича 3-Б
26. Бідного Дениса Сергійовича 3-В
27. Бордюг Кирила Юрійовича 3-В
28. Грабовську Анну Станіславівну 3-В
29. Косенка Андрія Олександровича 3-В
30. Мітрохіна Артема Євгеновича 3-В
31. Слободенюка Льва Вячеславовича 3-В
32 Чмирьову Валерію Андріївну 3-В
33 Швитай Віру Вадимівну 3-В
34 Шуклінову Маргариту Олексіївну 3-В
35 Шинкарук Алєсю Іванівну 3-В
36 Семенченко Вікторію Владиславівну 3-В
37 Акулова Дениса Андрійовича 4-А
38 Балазюк Софію Володимирівну 4-А
39 Дроботун Вероніку Олександрівну 4-А
40 Іваненка Глєба Олеговича 4-А
41 Качкан Яну Олександрівну 4-А
42 Костельнюк Ольгу Юріївну 4-А
43 Котову Вікторію Юріївну 4-А
44 Круковець Анну Юріївну 4-А
45 Сем’янчук Антоніну Володимирівну 4-А
46. Шалашенко Марію Романівну 4-А
47. Голумбівського Івана Валентиновича 4-Б
48. Голумбівського Михайла Валентиновича 4-Б
49 Климась Юліану Станіславівну 4-Б
50 Коваля Артема Сергійовича 4-Б
51 Колісник Антоніну Василівну 4-Б
52 Лебединського Івана Олеговича 4-Б
53 Новак Марію Юріївну 4-Б
54 Пелешенка Іллю Юрійовича 4-Б
55 Самофалова Петра Сергійовича 4-Б
56 Сафронову Маргариту Максимівну 4-Б
57 Ульяненко Катерину Вадимівну 4-Б
58 Федорко Дар’ю В’ячеславівну 4-Б
59 Фльору Ольгу Олегівну 4-Б
60 Штейн Меланію Дмитрівну 4-Б
61 Чернюка Кирила Юрійовича 4-Б
62 Андрющенка Євгенія Олександровича 4-В
63 Бойка Андрія Романовича 4-В
64 Босенко Дар’ю Валеріївну 4-В
65 Глибовця Андрія Андрійовича 4-В
66 Гулея Святорслава Ярославовича 4-В
67 Довгопол Єлизавету Олександрівну 4-В
68 Коваленко Олеяну Максимівну 4-В
69 Кочевих Катерину Олегівну 4-В
70 Кузьменко Вероніку Олександрівну 4-В
71 Мокренко Анастасію Юріївну 4-В
72 Соколова Павла Степановича 4-В
73 Строй Мілану Дмитрівну 4-В

        2.Нагородити учнів Подяками за участь в Інтелектуальному марафоні  (шкільні олімпіади) ,що набрали більшість балів:

                 Серед 2-х класів

1 місце –  Круковець Анастасі 2-Б (209б.)

2 місце –   Степенко Іван 2-А (205б.)

3 місце –   Баранова Вікторія – 2-В (200б.)

               Серед 3-х класів

1 місце – Шарун Максим– 3-Б (205б.)

2 місце –  Хоменчук Єгор – 3-Б (198б.)

3 місце –  Заворотня Софія – 3 – Б (194б.)

                Серед 4-х класів (математика)

1 місце –  Колєснік Антоніна – 4 –Б

1 місце –  Кочевих Катерина – 4-В

2 місце –   Коваленко Олеяна – 4- В

3 місце Голумбівський Іван – 4 –Б

                Серед 4-х класів (українська мова)

1 місце –  Кочевих Катерина – 4-В

2 місце –  Коваленко Олеяна – 4- В

3 місце –  Босенко Дар’я – 4 –В

3 місце –  Коліснгик Антоніна -4-Б

3 місце –  Голумбівський Михайло – 4-Б

3 місце –  Федорко Дар’я – 4-Б

        3. Нагородити Грамотами  УО учнів школи, що посіли призові місця в районних предметних олімпіада

          –  Кочевих Катерина,  чениця 4-В класу, що посіла 1-ше  місце в  ІІ (районному) етапі олімпіади з математики .           – Колісник Антоніна, учениця 4-Б класу, що посіла 3-ге  місце в  ІІ (районному) етапі  олімпіади з математики.

           – Коваленко Олеяна , учениця  4-В класу, що посіла 2-ге  місце в  ІІ (районному) етапі  олімпіади з української мови .

           – Кочевих Катерина , учениця 4-В класу, що посіла 3-тє  місце в  ІІ (районному) етапі олімпіади з української мови .

           – Босенко Дар’я, учениця 4-В класу, що посіла 3-тє  місце в  ІІ (районному) етапі  олімпіади з української мови .

          – Федорко Дар’я , учениця  4-Б класу, що посіла 3-тє  місце в  ІІ (районному) етапі Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика.

          –  Качкан Яна, учениця 4-А класу, що посіла 3-тє місце у ІІ районному етапі 14 Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика..

          – Коваленко Олеяна, учениця 4-В класу,  що посіла  1-е місце у

ІІ районному етапі олімпіади з англійської мови.

          –  Мокренко Анастасія, учениця 4-В класу,  що посіла  1-е місце у ІІ районному етапі олімпіади з англійської мови.

          – Босенко Дар’я, учениця 4-В класу,  що посіла ІІ-е місце у

ІІ районному етапі олімпіади з англійської мови.

          – Кузьменко Вероніка, учениця 4-В класу,  що посіла ІІ-е місце у ІІ районному етапі олімпіади з англійської мови.

           – Балазюк Софія, учениця 4-А класу,  що посіла ІІ-е місце у

ІІ районному етапі олімпіади з англійської мови.

            – Федорко Дар’я, учениця 4-Б класу,  що посіла  ІІ-е місце у

ІІ районному етапі олімпіади з англійської мови.

             – Колісник Антоніна учениця 4-Б класу,  що посіла  ІІ-е місце у  ІІ районному етапі олімпіади з англійської мови.

         5.Нагородити  Дипломом за участь у всеукраїнській предметній олімпіаді « Олімпус». Зимова сесія.

        – Федорко Дар’ю – ученицю 4-Б класу, що посіла 7-ме місце ( англійська мова)

         –  Коваленко Олеяна – ученицю 4-В класу, що посіла  8–те  місце ( англійська мова).

      –  Мокренко Анастасія – ученицю 4-В класу, що посіла 10-те місце (математика).

        – Строй Мілана – ученицю 4-в класу ,що посіла  5-те місце

 ( українська мова)

  • Коваленко Олеяна – ученицю 4-В класу, що посіла 5-те місце (українська мова)
  • Колісник Антоніна – ученицю 4-Б класу, що посіла 9-те місце (українська мова).

     7.Нагородити Сертифікатами учасника учнів школи, що взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч»:

п/п                        ПІБ      Клас     Бали
1 Степенко Іван 2-А 73
2 Ткаліч Аліна 2-А 70
3 Зайченко Артем 2-Б 70
4 Чіпак Поліна 2-А 70
5 Бідний Денис 3-В 73
6 Мітрохін Артенм 3-В 73
7 Бордюг Кирилл 3-В 72
8 Шпильовська Вікторія 3-Б 71
9 Слободенюк Лев 3-В 71
10 Заворотня Софія 3-Б 71
11 Мельник Андрій 3-Б 71
12 Кравченко Остап 3-В 71
14 Дредітова Валерія 4-Б 71
15 Коваленко Олеяна 4-В 71
16 Кузін Богдан 4-А 71
17 Колісник Антоніна 4-Б 70

     8.Нагородити Подякою  за активну участь  в житті школи і класу наступних   батьків:

3-А клас – Василевську С.Є., Каразей Ю.В., Данилюка Д.С.

3-Б клас – Заворотній Р.А., Сукач В.В., Григіна Н.А., Воронова О.Ю.,

                  Неверовська А.С.

2-А клас – Шалашенко Н.М.

2-Б клас – Подойма Ю.В., З_айченко Ю.В., Антонкіна О.А., Куманьок Т.Н.,

                  Смаза І.І., Андрушкова Л.А., Слива М.О.

2-В клас – Солощенко О.М.,Невідничу О.В., Довгопол І.В.

3-В клас –  Струк О.В., Кравченко О.О., Бордюг Т.Ф., Боярчук Н.В.

          9.Відзначити колективи класів 2-А (Семенюк Н.В.), 2-Б (Дзигман Н.В.),

 2-В (Коляда О.Ф.), 3-Б (Григор’єва С.В.),4-Б (Місаілову Л.В.), 4-В (Бойко Л.А.),

1-А (Легейду О.О.), 1-Б (Горностаєву О.М.), 3-В ( Чайку Ю.Б.), 1 –В (Апаршину Л.І.), 3-А ( Крекотень Н.Ф.), 4-А ( Сорока О.В.) за активну участь та дбайливе ставлення  у  проведенні виховних заходів школи.

        10. Вчителі « Гордість школи»:

Місаілова Л.І. – 4-А

Сорока О.В. – 4-Б

Бойко Л.А. – 4-В

                                                                      6.

З метою всебічного розвитку формування творчої свідомої особистості в школі проводилась робота згідно з річним планом виховної роботи школи та планом виховної роботи вчителів .

         Протягом навчального року планувалось проведення загальношкільних, позакласних, планових заходів, метою яких є виховання в учнів поваги до національних звичаїв та традицій, відродження народних свят, виховання почуттів доброти, дружби, поваги до державних символів, любові до рідного краю.

         Основними заходами є: ранкові зустрічі, відвідання районної бібліотеки, екскурсії, театри, кінотеатри, рухливі перерви, шкільні та класні свята, робота по запобіганню та попередженню дорожньо-транспортного травматизму, та протипожежна безпека, гурткова робота, басейн, школа мистецтв № 7, робота Доброго королівства “Первоцвіт”, а також години спілкування за такими напрямками:

а) безконфліктне існування

      1 кл.  формування вміння спілкування

      2 кл.  вміння співпраці з іншими

      3 кл.  вміння підтримувати один одного

      4 кл.  вміння вирішувати проблеми ситуації

б) економічне виховання

в) превентивне виховання:

  • попередження правопорушень
  • попередження шкідливих звичок
  • профілактика СНІДу
  • охорона здоров’я
  • охорона навколишнього середовища

         Патріотично-військове виховання у школі здійснюється через систему позашкільних та позакласних заходів:

– тематичні уроки «Україна – мій рідний дім»;

– конкурс малюнків «І в нас вона одна-єдина: це наша славна Україна»;

–  години спілкування на тему «Ми – маленькі українці»;

– екскурсії по місцях пам’яті (музей голодомору, Бабин Яр);

–  свято «Козацькому роду нема переводу»;

– свято до Дня Збройних Сил України;

–  виготовлення карти України до Дня Соборності;

– шанування народних традицій та свят:

          – свято «Батюшка Наум, виведи синка на ум»;

          – свято Андрія Первозванного;

          – свято Миколая «Слухняним – подарунок, неслухам – різочка» 

          – Різдвяний вертеп;         

–  фестиваль української народної казки (інсценівки);

– конкурс мрійників «Моя Україна в ХХІ ст..»;

– майстер-клас з виготовлення української іграшки;

– проведення тижня української мови «Любов до України неможлива без любові до рідного слова»;

– науково-практична конференція«У всьому світі – кожен знає –  Батьківщина лиш одна»;

– літературна вікторина за творами Л. Українки « Я маленька Українка»;

– Шевченківські дні:

     – вивчення творчого шляху великого Кобзаря;

     – літературні читання «Від Тарасика – до Тараса»;

     – екскурсія до музею та пам’ятника Т.Г. Шевченка;

     – твори-роздуми на тему «У Шевченковій світлиці»;

     – конкурс на кращого читця віршів Шевченка;

    – виставка малюнків до програмних творів;

    – перегляд фільму «Дитинство Шевченка»;

    – свято «Славетний поет і художник, гордість і слава України»;

– свято Великодня «І Земля – ніби писанка світла»;

– дослідно-експериментальна робота «Мій український рід»;

– зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни «Ніщо не забуте, ніхто не забутий»;

–  презентації інтерв’ю з учасниками АТО;

– участь у мітингу до 9 травня;

– екскурсія до музею Великої Вітчизняної Війни;

– проектна діяльність «Київ майбутнього»;

– екскурсія до виставки «Київ у мініатюрі».

Щороку проводяться екологічні агітбригади, толоки по упорядкуванню пришкільної території та пам’ятних місць Києва.

Відбулися:

– класні години за темами «Екологічні проблеми сучасного людства», «Червона книга Землі»;

– квест «Життя юних натуралістів»;

– перша зустріч осені за народним календарем – Семена. Проводи птахів у вирій;

– осіння толока «Листя»;

– міжнародний день захисту тварин. Виставка домашніх улюбленців;

– КВК «Наші менші друзі»;

– бесіди на тему «Чисті водойми», «Ми – діти планети Земля»;

–  природоохоронна акція «Збережи ялинку»;

– турбота про пташок взимку. Виготовлення годівничок;

– трудові десанти „ Зустрічаємо весну”,  „ Планета без сміття”;

– екологічне виховання засобами рідної мови: твори-роздуми на тему «Що буде, якщо…»;

– до дня довкілля тематичний захід «Вода – джерело життя»;

– екскурсія до музею води;

– засідання круглого столу «Природу найлегше підкорити, підкорюючись їй»;

– майстер-клас «Трюки з науки»;

– міні-проект «Земля – наш спільний дім»;

– культ-похід до парку Партизанської слави;  

– екологічна мандрівка «Природа, наш дім, а ми – господарі в нім»;

– форум ідей «Це ж для тебе усе, це твій дім, це – природа»;

– сюжетно-рольові ігри, як засіб екологічного виховання.

– Учні 3-В та 4-А класів взяли участь у міському англомовному конкурсі «Ecohouse» де посіли 3-тє місце.

Звіт про роботу школи у 2017-2018 навчальному році

Posted in Звіти | Прокоментуй!