Тиждень безпеки дорожнього руху 🚦 🚗

З 23 по 29 травня, у нашій школі, оголошено Тиждень безпеки дорожнього руху, присвяченного питанням безпеки на дорогах в умовах воєнного часу.

УВАГА, КОНКУРС!
25.05.2022 року стартує V Всеукраїнський щорічний конкурс фото- та відеоробіт в рамках національного проекту “Безпечна країна”.

ЄДИНИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УРОК З БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ «БЕЗПЕЧНА КРАЇНА»

Твій друг – безпечний рух

          Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров’я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить – і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.

Безпека дорожнього руху не стала меньш актуальною в умовах воєнного стану. Особливої важливості набувають заходи, що допоможуть врятувати життя цивільних, в тому числі, на територіях, де відбуваються бойові дії меньшої інтенсивності.

Традиційно в нашій школі проводиться тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо – транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

В рамках тижня пропонуємо тематичні уроки та бесіди на тему
«Безпека на дорогах в умовах воєнного часу», «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!» з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів.

         Пропонуємо переглянути навчальні відео з представниками патрульної поліції. В цікавій ігровій формі повторимо вже відомі правила дорожнього руху, переглянемо мультфільм і визначимо порушення як з боку пішохода, так і з боку водія.

This entry was posted in Інформація для батьків. Bookmark the permalink.