Звіт про роботу школи у 2018-2019 навчальному році

 В спеціалізованій середній загальноосвітній школі 1 ступеня № 312:

  • навчається 351  учня (12 класів)
  • у школі працює 30 педагогів
  • якісний склад колективу:

вчителі-методисти                      –   7

старший вчитель                        –   9

старший вихователь                     –   

вчителі з вищою категорією       –   28

вчителі з І категорією                 –   6

вчителі з П категорією               –   2

спеціалісти                                  –  

     мають освіту:

                   вищу                             – 30

                   середньо-спеціальну    – 

                   студенти                          –

     нагороджені:

         знаком “Відмінник освіти України”                                    – 2

         медаллю “За трудову доблесть”                                          – 1

         грамотою Головного управління освіти і науки м.Києва    – 14

         Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України – 5

2.

          Перед установою стояли наступні завдання:

~ забезпечення узгодженості в діях шкільного колективу, що спрямовані на 

   успішний навчальний процес;

~ створення умов для підвищення методичного рівня вчителів;

~ досягнення належного науково-технічного оснащення учбового процесу;

~ створення умов для всебічного розвитку особистості учня;

~ забезпечення умов для успішної взаємодії шкільного колективу з батьками.

         Школа вирішує проблеми:

  • організації учнівського самоврядування (шкільна організація «Первоцвіт»)
  • створення умов для отримання позитивного досвіду як необхідної умови  розвитку особистості дитини.

Кредо педагогічної діяльності школи:

  • перш за все – не нашкодь;
  • світ дитини-це конкретні предмети і форми спілкування, пам’ятай про це;
  • дитина навчається, коли спілкується;
  • у сучасному світі грамотність  відображається у сукупності вмінь;
  • оцінювання – це процес навчання, а не його наслідок;
  • дитина хоче здобувати знання самостійно, а не брати їх готовими;
  • робота учня повинна мати певний зміст;
  • дитина любить працювати руками, тому враховуй це при побудові уроку.

3.

У школі створені всі умови для виховання, навчання та відпочинку дітей    6-10 років. Кожен клас має 4 приміщення (клас для навчання, ігрова кімната, санітарна, кімната для зберігання одягу)  Учні 1-х класів (шестирічки) мають спальні кімнати для денного відпочинку.

         Усі учні відвідують школу. Дітей, які порушують вимоги щодо обов’язкового здобуття загальної середньої освіти немає.

4.

            Науково-методичне забезпечення роботи закладу відтворене у моделі організації структури управління школою /додаток № 1/.     Робота педагогічної ради відбувається за певною структурою (додаток № 2)

         Школа має класи: (1-А, 1-Б.1-В-класи НУШ,2-Б, 3-Б класи Інтелект України 2-В, 3-В, 4-В, що працюють за “Комплексною програмою розвитку дитини “Росток”.

         Школа має спільну дослідно-експериментальну роботу з Інститутом психології ім. Г.С.Костюка АПН України за темою: “Розвиток індивідуально-психологічних якостей особистостей, як необхідна мова розуміння та інтерпретації життєвого досвіду дітьми молодшого шкільного віку” (Угода затверджена 1.10.2015 року, строком до 30.06.2019 року) .

            Школа працює за педагогічною технологією « Росток» ( наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА № 636 від 19.12.2014 року – відповідальний керівник  Дьяченко Т.Л)

5.

         У школі, крім дисциплін, затверджених Міністерством освіти і науки України, введено:

  • хореографія
  • поглиблене вивчення англійської мови
  • уроки здоров’я
  •  секція боротьби
  • ранкові зустрічі (15-20 хв.)
  • динамічні перерви
  • „Здоров’ятко”
  • студія образотворчого мистецтва
  • хор
  • ансамбль народного танцю      

          Учні школи щорічно приймають участь у районних олімпіадах, конкурсах, змаганнях.

.Нагородити Похвальними листами за відмінні успіхи у навчанні  учнів: 

1. Ткаліч Аліну Денисівну 2-А
2. Степенка Івана Андрійовича 2-А
3     Зайченка Артема Івановича 2-Б
4. Круковець Анастасію Юріївну 2-Б
5. Семенця Дениса Андрівйовича 2-Б
6 Смагу Вероніку Олегівну 2-Б
7 Тарасевич Анастасію Павлівну 2-Б
8 Тараненко Тамілу Русланівну 2-Б
9. Антоненка Олександра Валентиновича 2-В
10 Сидорчука Єгора Михайловича 2-В
11. Садекову Анастасію Сергіївну 2-В
12. Бахшалієву Азізу Емін кизи 3-А
13. Грабчак Алісу Олексіївну 3-А
14. Бондаренко Марію Вікторівну 3-Б
15. Гончар Єлизавету Сергіївну 3-Б
16 Заворотню Софію Русланівну 3-Б
17. Макаренко Макара Олексійовича 3-Б
18. Мільченка Володимира Олександровича 3-Б
19 Мурсанову Камілу Мушфігівну 3-Б
20. Лугіну Дар’ю Олегівну 3-Б
21. Пономаренка Владислава Олеговича 3-Б
22. Шаруна Максима Володимировича 3-Б
23. Шпильовську Вікторію Олександрівну 3-Б
24. Шульгу Артема Богдановича 3-Б
25. Хоменчука Єгора Євгеновича 3-Б
26. Бідного Дениса Сергійовича 3-В
27. Бордюг Кирила Юрійовича 3-В
28. Грабовську Анну Станіславівну 3-В
29. Косенка Андрія Олександровича 3-В
30. Мітрохіна Артема Євгеновича 3-В
31. Слободенюка Льва Вячеславовича 3-В
32 Чмирьову Валерію Андріївну 3-В
33 Швитай Віру Вадимівну 3-В
34 Шуклінову Маргариту Олексіївну 3-В
35 Шинкарук Алєсю Іванівну 3-В
36 Семенченко Вікторію Владиславівну 3-В
37 Акулова Дениса Андрійовича 4-А
38 Балазюк Софію Володимирівну 4-А
39 Дроботун Вероніку Олександрівну 4-А
40 Іваненка Глєба Олеговича 4-А
41 Качкан Яну Олександрівну 4-А
42 Костельнюк Ольгу Юріївну 4-А
43 Котову Вікторію Юріївну 4-А
44 Круковець Анну Юріївну 4-А
45 Сем’янчук Антоніну Володимирівну 4-А
46. Шалашенко Марію Романівну 4-А
47. Голумбівського Івана Валентиновича 4-Б
48. Голумбівського Михайла Валентиновича 4-Б
49 Климась Юліану Станіславівну 4-Б
50 Коваля Артема Сергійовича 4-Б
51 Колісник Антоніну Василівну 4-Б
52 Лебединського Івана Олеговича 4-Б
53 Новак Марію Юріївну 4-Б
54 Пелешенка Іллю Юрійовича 4-Б
55 Самофалова Петра Сергійовича 4-Б
56 Сафронову Маргариту Максимівну 4-Б
57 Ульяненко Катерину Вадимівну 4-Б
58 Федорко Дар’ю В’ячеславівну 4-Б
59 Фльору Ольгу Олегівну 4-Б
60 Штейн Меланію Дмитрівну 4-Б
61 Чернюка Кирила Юрійовича 4-Б
62 Андрющенка Євгенія Олександровича 4-В
63 Бойка Андрія Романовича 4-В
64 Босенко Дар’ю Валеріївну 4-В
65 Глибовця Андрія Андрійовича 4-В
66 Гулея Святорслава Ярославовича 4-В
67 Довгопол Єлизавету Олександрівну 4-В
68 Коваленко Олеяну Максимівну 4-В
69 Кочевих Катерину Олегівну 4-В
70 Кузьменко Вероніку Олександрівну 4-В
71 Мокренко Анастасію Юріївну 4-В
72 Соколова Павла Степановича 4-В
73 Строй Мілану Дмитрівну 4-В

        2.Нагородити учнів Подяками за участь в Інтелектуальному марафоні  (шкільні олімпіади) ,що набрали більшість балів:

                 Серед 2-х класів

1 місце –  Круковець Анастасі 2-Б (209б.)

2 місце –   Степенко Іван 2-А (205б.)

3 місце –   Баранова Вікторія – 2-В (200б.)

               Серед 3-х класів

1 місце – Шарун Максим– 3-Б (205б.)

2 місце –  Хоменчук Єгор – 3-Б (198б.)

3 місце –  Заворотня Софія – 3 – Б (194б.)

                Серед 4-х класів (математика)

1 місце –  Колєснік Антоніна – 4 –Б

1 місце –  Кочевих Катерина – 4-В

2 місце –   Коваленко Олеяна – 4- В

3 місце Голумбівський Іван – 4 –Б

                Серед 4-х класів (українська мова)

1 місце –  Кочевих Катерина – 4-В

2 місце –  Коваленко Олеяна – 4- В

3 місце –  Босенко Дар’я – 4 –В

3 місце –  Коліснгик Антоніна -4-Б

3 місце –  Голумбівський Михайло – 4-Б

3 місце –  Федорко Дар’я – 4-Б

        3. Нагородити Грамотами  УО учнів школи, що посіли призові місця в районних предметних олімпіада

          –  Кочевих Катерина,  чениця 4-В класу, що посіла 1-ше  місце в  ІІ (районному) етапі олімпіади з математики .           – Колісник Антоніна, учениця 4-Б класу, що посіла 3-ге  місце в  ІІ (районному) етапі  олімпіади з математики.

           – Коваленко Олеяна , учениця  4-В класу, що посіла 2-ге  місце в  ІІ (районному) етапі  олімпіади з української мови .

           – Кочевих Катерина , учениця 4-В класу, що посіла 3-тє  місце в  ІІ (районному) етапі олімпіади з української мови .

           – Босенко Дар’я, учениця 4-В класу, що посіла 3-тє  місце в  ІІ (районному) етапі  олімпіади з української мови .

          – Федорко Дар’я , учениця  4-Б класу, що посіла 3-тє  місце в  ІІ (районному) етапі Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика.

          –  Качкан Яна, учениця 4-А класу, що посіла 3-тє місце у ІІ районному етапі 14 Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика..

          – Коваленко Олеяна, учениця 4-В класу,  що посіла  1-е місце у

ІІ районному етапі олімпіади з англійської мови.

          –  Мокренко Анастасія, учениця 4-В класу,  що посіла  1-е місце у ІІ районному етапі олімпіади з англійської мови.

          – Босенко Дар’я, учениця 4-В класу,  що посіла ІІ-е місце у

ІІ районному етапі олімпіади з англійської мови.

          – Кузьменко Вероніка, учениця 4-В класу,  що посіла ІІ-е місце у ІІ районному етапі олімпіади з англійської мови.

           – Балазюк Софія, учениця 4-А класу,  що посіла ІІ-е місце у

ІІ районному етапі олімпіади з англійської мови.

            – Федорко Дар’я, учениця 4-Б класу,  що посіла  ІІ-е місце у

ІІ районному етапі олімпіади з англійської мови.

             – Колісник Антоніна учениця 4-Б класу,  що посіла  ІІ-е місце у  ІІ районному етапі олімпіади з англійської мови.

         5.Нагородити  Дипломом за участь у всеукраїнській предметній олімпіаді « Олімпус». Зимова сесія.

        – Федорко Дар’ю – ученицю 4-Б класу, що посіла 7-ме місце ( англійська мова)

         –  Коваленко Олеяна – ученицю 4-В класу, що посіла  8–те  місце ( англійська мова).

      –  Мокренко Анастасія – ученицю 4-В класу, що посіла 10-те місце (математика).

        – Строй Мілана – ученицю 4-в класу ,що посіла  5-те місце

 ( українська мова)

  • Коваленко Олеяна – ученицю 4-В класу, що посіла 5-те місце (українська мова)
  • Колісник Антоніна – ученицю 4-Б класу, що посіла 9-те місце (українська мова).

     7.Нагородити Сертифікатами учасника учнів школи, що взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч»:

п/п                        ПІБ      Клас     Бали
1 Степенко Іван 2-А 73
2 Ткаліч Аліна 2-А 70
3 Зайченко Артем 2-Б 70
4 Чіпак Поліна 2-А 70
5 Бідний Денис 3-В 73
6 Мітрохін Артенм 3-В 73
7 Бордюг Кирилл 3-В 72
8 Шпильовська Вікторія 3-Б 71
9 Слободенюк Лев 3-В 71
10 Заворотня Софія 3-Б 71
11 Мельник Андрій 3-Б 71
12 Кравченко Остап 3-В 71
14 Дредітова Валерія 4-Б 71
15 Коваленко Олеяна 4-В 71
16 Кузін Богдан 4-А 71
17 Колісник Антоніна 4-Б 70

     8.Нагородити Подякою  за активну участь  в житті школи і класу наступних   батьків:

3-А клас – Василевську С.Є., Каразей Ю.В., Данилюка Д.С.

3-Б клас – Заворотній Р.А., Сукач В.В., Григіна Н.А., Воронова О.Ю.,

                  Неверовська А.С.

2-А клас – Шалашенко Н.М.

2-Б клас – Подойма Ю.В., З_айченко Ю.В., Антонкіна О.А., Куманьок Т.Н.,

                  Смаза І.І., Андрушкова Л.А., Слива М.О.

2-В клас – Солощенко О.М.,Невідничу О.В., Довгопол І.В.

3-В клас –  Струк О.В., Кравченко О.О., Бордюг Т.Ф., Боярчук Н.В.

          9.Відзначити колективи класів 2-А (Семенюк Н.В.), 2-Б (Дзигман Н.В.),

 2-В (Коляда О.Ф.), 3-Б (Григор’єва С.В.),4-Б (Місаілову Л.В.), 4-В (Бойко Л.А.),

1-А (Легейду О.О.), 1-Б (Горностаєву О.М.), 3-В ( Чайку Ю.Б.), 1 –В (Апаршину Л.І.), 3-А ( Крекотень Н.Ф.), 4-А ( Сорока О.В.) за активну участь та дбайливе ставлення  у  проведенні виховних заходів школи.

        10. Вчителі « Гордість школи»:

Місаілова Л.І. – 4-А

Сорока О.В. – 4-Б

Бойко Л.А. – 4-В

                                                                      6.

З метою всебічного розвитку формування творчої свідомої особистості в школі проводилась робота згідно з річним планом виховної роботи школи та планом виховної роботи вчителів .

         Протягом навчального року планувалось проведення загальношкільних, позакласних, планових заходів, метою яких є виховання в учнів поваги до національних звичаїв та традицій, відродження народних свят, виховання почуттів доброти, дружби, поваги до державних символів, любові до рідного краю.

         Основними заходами є: ранкові зустрічі, відвідання районної бібліотеки, екскурсії, театри, кінотеатри, рухливі перерви, шкільні та класні свята, робота по запобіганню та попередженню дорожньо-транспортного травматизму, та протипожежна безпека, гурткова робота, басейн, школа мистецтв № 7, робота Доброго королівства “Первоцвіт”, а також години спілкування за такими напрямками:

а) безконфліктне існування

      1 кл.  формування вміння спілкування

      2 кл.  вміння співпраці з іншими

      3 кл.  вміння підтримувати один одного

      4 кл.  вміння вирішувати проблеми ситуації

б) економічне виховання

в) превентивне виховання:

  • попередження правопорушень
  • попередження шкідливих звичок
  • профілактика СНІДу
  • охорона здоров’я
  • охорона навколишнього середовища

         Патріотично-військове виховання у школі здійснюється через систему позашкільних та позакласних заходів:

– тематичні уроки «Україна – мій рідний дім»;

– конкурс малюнків «І в нас вона одна-єдина: це наша славна Україна»;

–  години спілкування на тему «Ми – маленькі українці»;

– екскурсії по місцях пам’яті (музей голодомору, Бабин Яр);

–  свято «Козацькому роду нема переводу»;

– свято до Дня Збройних Сил України;

–  виготовлення карти України до Дня Соборності;

– шанування народних традицій та свят:

          – свято «Батюшка Наум, виведи синка на ум»;

          – свято Андрія Первозванного;

          – свято Миколая «Слухняним – подарунок, неслухам – різочка» 

          – Різдвяний вертеп;         

–  фестиваль української народної казки (інсценівки);

– конкурс мрійників «Моя Україна в ХХІ ст..»;

– майстер-клас з виготовлення української іграшки;

– проведення тижня української мови «Любов до України неможлива без любові до рідного слова»;

– науково-практична конференція«У всьому світі – кожен знає –  Батьківщина лиш одна»;

– літературна вікторина за творами Л. Українки « Я маленька Українка»;

– Шевченківські дні:

     – вивчення творчого шляху великого Кобзаря;

     – літературні читання «Від Тарасика – до Тараса»;

     – екскурсія до музею та пам’ятника Т.Г. Шевченка;

     – твори-роздуми на тему «У Шевченковій світлиці»;

     – конкурс на кращого читця віршів Шевченка;

    – виставка малюнків до програмних творів;

    – перегляд фільму «Дитинство Шевченка»;

    – свято «Славетний поет і художник, гордість і слава України»;

– свято Великодня «І Земля – ніби писанка світла»;

– дослідно-експериментальна робота «Мій український рід»;

– зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни «Ніщо не забуте, ніхто не забутий»;

–  презентації інтерв’ю з учасниками АТО;

– участь у мітингу до 9 травня;

– екскурсія до музею Великої Вітчизняної Війни;

– проектна діяльність «Київ майбутнього»;

– екскурсія до виставки «Київ у мініатюрі».

Щороку проводяться екологічні агітбригади, толоки по упорядкуванню пришкільної території та пам’ятних місць Києва.

Відбулися:

– класні години за темами «Екологічні проблеми сучасного людства», «Червона книга Землі»;

– квест «Життя юних натуралістів»;

– перша зустріч осені за народним календарем – Семена. Проводи птахів у вирій;

– осіння толока «Листя»;

– міжнародний день захисту тварин. Виставка домашніх улюбленців;

– КВК «Наші менші друзі»;

– бесіди на тему «Чисті водойми», «Ми – діти планети Земля»;

–  природоохоронна акція «Збережи ялинку»;

– турбота про пташок взимку. Виготовлення годівничок;

– трудові десанти „ Зустрічаємо весну”,  „ Планета без сміття”;

– екологічне виховання засобами рідної мови: твори-роздуми на тему «Що буде, якщо…»;

– до дня довкілля тематичний захід «Вода – джерело життя»;

– екскурсія до музею води;

– засідання круглого столу «Природу найлегше підкорити, підкорюючись їй»;

– майстер-клас «Трюки з науки»;

– міні-проект «Земля – наш спільний дім»;

– культ-похід до парку Партизанської слави;  

– екологічна мандрівка «Природа, наш дім, а ми – господарі в нім»;

– форум ідей «Це ж для тебе усе, це твій дім, це – природа»;

– сюжетно-рольові ігри, як засіб екологічного виховання.

– Учні 3-В та 4-А класів взяли участь у міському англомовному конкурсі «Ecohouse» де посіли 3-тє місце.

 В спеціалізованій середній загальноосвітній школі 1 ступеня № 312:

  • навчається 351  учня (12 класів)
  • у школі працює 30 педагогів
  • якісний склад колективу:

вчителі-методисти                      –   7

старший вчитель                        –   9

старший вихователь                     –   

вчителі з вищою категорією       –   28

вчителі з І категорією                 –   6

вчителі з П категорією               –   2

спеціалісти                                  –  

     мають освіту:

                   вищу                             – 30

                   середньо-спеціальну    – 

                   студенти                          –

     нагороджені:

         знаком “Відмінник освіти України”                                    – 2

         медаллю “За трудову доблесть”                                          – 1

         грамотою Головного управління освіти і науки м.Києва    – 14

         Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України – 5

2.

          Перед установою стояли наступні завдання:

~ забезпечення узгодженості в діях шкільного колективу, що спрямовані на 

   успішний навчальний процес;

~ створення умов для підвищення методичного рівня вчителів;

~ досягнення належного науково-технічного оснащення учбового процесу;

~ створення умов для всебічного розвитку особистості учня;

~ забезпечення умов для успішної взаємодії шкільного колективу з батьками.

         Школа вирішує проблеми:

  • організації учнівського самоврядування (шкільна організація «Первоцвіт»)
  • створення умов для отримання позитивного досвіду як необхідної умови  розвитку особистості дитини.

Кредо педагогічної діяльності школи:

  • перш за все – не нашкодь;
  • світ дитини-це конкретні предмети і форми спілкування, пам’ятай про це;
  • дитина навчається, коли спілкується;
  • у сучасному світі грамотність  відображається у сукупності вмінь;
  • оцінювання – це процес навчання, а не його наслідок;
  • дитина хоче здобувати знання самостійно, а не брати їх готовими;
  • робота учня повинна мати певний зміст;
  • дитина любить працювати руками, тому враховуй це при побудові уроку.

3.

У школі створені всі умови для виховання, навчання та відпочинку дітей    6-10 років. Кожен клас має 4 приміщення (клас для навчання, ігрова кімната, санітарна, кімната для зберігання одягу)  Учні 1-х класів (шестирічки) мають спальні кімнати для денного відпочинку.

         Усі учні відвідують школу. Дітей, які порушують вимоги щодо обов’язкового здобуття загальної середньої освіти немає.

4.

            Науково-методичне забезпечення роботи закладу відтворене у моделі організації структури управління школою /додаток № 1/.     Робота педагогічної ради відбувається за певною структурою (додаток № 2)

         Школа має класи: (1-А, 1-Б.1-В-класи НУШ,2-Б, 3-Б класи Інтелект України 2-В, 3-В, 4-В, що працюють за “Комплексною програмою розвитку дитини “Росток”.

         Школа має спільну дослідно-експериментальну роботу з Інститутом психології ім. Г.С.Костюка АПН України за темою: “Розвиток індивідуально-психологічних якостей особистостей, як необхідна мова розуміння та інтерпретації життєвого досвіду дітьми молодшого шкільного віку” (Угода затверджена 1.10.2015 року, строком до 30.06.2019 року) .

            Школа працює за педагогічною технологією « Росток» ( наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА № 636 від 19.12.2014 року – відповідальний керівник  Дьяченко Т.Л)

5.

         У школі, крім дисциплін, затверджених Міністерством освіти і науки України, введено:

  • хореографія
  • поглиблене вивчення англійської мови
  • уроки здоров’я
  •  секція боротьби
  • ранкові зустрічі (15-20 хв.)
  • динамічні перерви
  • „Здоров’ятко”
  • студія образотворчого мистецтва
  • хор
  • ансамбль народного танцю      

          Учні школи щорічно приймають участь у районних олімпіадах, конкурсах, змаганнях.

.Нагородити Похвальними листами за відмінні успіхи у навчанні  учнів: 

1. Ткаліч Аліну Денисівну 2-А
2. Степенка Івана Андрійовича 2-А
3     Зайченка Артема Івановича 2-Б
4. Круковець Анастасію Юріївну 2-Б
5. Семенця Дениса Андрівйовича 2-Б
6 Смагу Вероніку Олегівну 2-Б
7 Тарасевич Анастасію Павлівну 2-Б
8 Тараненко Тамілу Русланівну 2-Б
9. Антоненка Олександра Валентиновича 2-В
10 Сидорчука Єгора Михайловича 2-В
11. Садекову Анастасію Сергіївну 2-В
12. Бахшалієву Азізу Емін кизи 3-А
13. Грабчак Алісу Олексіївну 3-А
14. Бондаренко Марію Вікторівну 3-Б
15. Гончар Єлизавету Сергіївну 3-Б
16 Заворотню Софію Русланівну 3-Б
17. Макаренко Макара Олексійовича 3-Б
18. Мільченка Володимира Олександровича 3-Б
19 Мурсанову Камілу Мушфігівну 3-Б
20. Лугіну Дар’ю Олегівну 3-Б
21. Пономаренка Владислава Олеговича 3-Б
22. Шаруна Максима Володимировича 3-Б
23. Шпильовську Вікторію Олександрівну 3-Б
24. Шульгу Артема Богдановича 3-Б
25. Хоменчука Єгора Євгеновича 3-Б
26. Бідного Дениса Сергійовича 3-В
27. Бордюг Кирила Юрійовича 3-В
28. Грабовську Анну Станіславівну 3-В
29. Косенка Андрія Олександровича 3-В
30. Мітрохіна Артема Євгеновича 3-В
31. Слободенюка Льва Вячеславовича 3-В
32 Чмирьову Валерію Андріївну 3-В
33 Швитай Віру Вадимівну 3-В
34 Шуклінову Маргариту Олексіївну 3-В
35 Шинкарук Алєсю Іванівну 3-В
36 Семенченко Вікторію Владиславівну 3-В
37 Акулова Дениса Андрійовича 4-А
38 Балазюк Софію Володимирівну 4-А
39 Дроботун Вероніку Олександрівну 4-А
40 Іваненка Глєба Олеговича 4-А
41 Качкан Яну Олександрівну 4-А
42 Костельнюк Ольгу Юріївну 4-А
43 Котову Вікторію Юріївну 4-А
44 Круковець Анну Юріївну 4-А
45 Сем’янчук Антоніну Володимирівну 4-А
46. Шалашенко Марію Романівну 4-А
47. Голумбівського Івана Валентиновича 4-Б
48. Голумбівського Михайла Валентиновича 4-Б
49 Климась Юліану Станіславівну 4-Б
50 Коваля Артема Сергійовича 4-Б
51 Колісник Антоніну Василівну 4-Б
52 Лебединського Івана Олеговича 4-Б
53 Новак Марію Юріївну 4-Б
54 Пелешенка Іллю Юрійовича 4-Б
55 Самофалова Петра Сергійовича 4-Б
56 Сафронову Маргариту Максимівну 4-Б
57 Ульяненко Катерину Вадимівну 4-Б
58 Федорко Дар’ю В’ячеславівну 4-Б
59 Фльору Ольгу Олегівну 4-Б
60 Штейн Меланію Дмитрівну 4-Б
61 Чернюка Кирила Юрійовича 4-Б
62 Андрющенка Євгенія Олександровича 4-В
63 Бойка Андрія Романовича 4-В
64 Босенко Дар’ю Валеріївну 4-В
65 Глибовця Андрія Андрійовича 4-В
66 Гулея Святорслава Ярославовича 4-В
67 Довгопол Єлизавету Олександрівну 4-В
68 Коваленко Олеяну Максимівну 4-В
69 Кочевих Катерину Олегівну 4-В
70 Кузьменко Вероніку Олександрівну 4-В
71 Мокренко Анастасію Юріївну 4-В
72 Соколова Павла Степановича 4-В
73 Строй Мілану Дмитрівну 4-В

        2.Нагородити учнів Подяками за участь в Інтелектуальному марафоні  (шкільні олімпіади) ,що набрали більшість балів:

                 Серед 2-х класів

1 місце –  Круковець Анастасі 2-Б (209б.)

2 місце –   Степенко Іван 2-А (205б.)

3 місце –   Баранова Вікторія – 2-В (200б.)

               Серед 3-х класів

1 місце – Шарун Максим– 3-Б (205б.)

2 місце –  Хоменчук Єгор – 3-Б (198б.)

3 місце –  Заворотня Софія – 3 – Б (194б.)

                Серед 4-х класів (математика)

1 місце –  Колєснік Антоніна – 4 –Б

1 місце –  Кочевих Катерина – 4-В

2 місце –   Коваленко Олеяна – 4- В

3 місце Голумбівський Іван – 4 –Б

                Серед 4-х класів (українська мова)

1 місце –  Кочевих Катерина – 4-В

2 місце –  Коваленко Олеяна – 4- В

3 місце –  Босенко Дар’я – 4 –В

3 місце –  Коліснгик Антоніна -4-Б

3 місце –  Голумбівський Михайло – 4-Б

3 місце –  Федорко Дар’я – 4-Б

        3. Нагородити Грамотами  УО учнів школи, що посіли призові місця в районних предметних олімпіада

          –  Кочевих Катерина,  чениця 4-В класу, що посіла 1-ше  місце в  ІІ (районному) етапі олімпіади з математики .           – Колісник Антоніна, учениця 4-Б класу, що посіла 3-ге  місце в  ІІ (районному) етапі  олімпіади з математики.

           – Коваленко Олеяна , учениця  4-В класу, що посіла 2-ге  місце в  ІІ (районному) етапі  олімпіади з української мови .

           – Кочевих Катерина , учениця 4-В класу, що посіла 3-тє  місце в  ІІ (районному) етапі олімпіади з української мови .

           – Босенко Дар’я, учениця 4-В класу, що посіла 3-тє  місце в  ІІ (районному) етапі  олімпіади з української мови .

          – Федорко Дар’я , учениця  4-Б класу, що посіла 3-тє  місце в  ІІ (районному) етапі Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика.

          –  Качкан Яна, учениця 4-А класу, що посіла 3-тє місце у ІІ районному етапі 14 Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика..

          – Коваленко Олеяна, учениця 4-В класу,  що посіла  1-е місце у

ІІ районному етапі олімпіади з англійської мови.

          –  Мокренко Анастасія, учениця 4-В класу,  що посіла  1-е місце у ІІ районному етапі олімпіади з англійської мови.

          – Босенко Дар’я, учениця 4-В класу,  що посіла ІІ-е місце у

ІІ районному етапі олімпіади з англійської мови.

          – Кузьменко Вероніка, учениця 4-В класу,  що посіла ІІ-е місце у ІІ районному етапі олімпіади з англійської мови.

           – Балазюк Софія, учениця 4-А класу,  що посіла ІІ-е місце у

ІІ районному етапі олімпіади з англійської мови.

            – Федорко Дар’я, учениця 4-Б класу,  що посіла  ІІ-е місце у

ІІ районному етапі олімпіади з англійської мови.

             – Колісник Антоніна учениця 4-Б класу,  що посіла  ІІ-е місце у  ІІ районному етапі олімпіади з англійської мови.

         5.Нагородити  Дипломом за участь у всеукраїнській предметній олімпіаді « Олімпус». Зимова сесія.

        – Федорко Дар’ю – ученицю 4-Б класу, що посіла 7-ме місце ( англійська мова)

         –  Коваленко Олеяна – ученицю 4-В класу, що посіла  8–те  місце ( англійська мова).

      –  Мокренко Анастасія – ученицю 4-В класу, що посіла 10-те місце (математика).

        – Строй Мілана – ученицю 4-в класу ,що посіла  5-те місце

 ( українська мова)

  • Коваленко Олеяна – ученицю 4-В класу, що посіла 5-те місце (українська мова)
  • Колісник Антоніна – ученицю 4-Б класу, що посіла 9-те місце (українська мова).

     7.Нагородити Сертифікатами учасника учнів школи, що взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч»:

п/п                        ПІБ      Клас     Бали
1 Степенко Іван 2-А 73
2 Ткаліч Аліна 2-А 70
3 Зайченко Артем 2-Б 70
4 Чіпак Поліна 2-А 70
5 Бідний Денис 3-В 73
6 Мітрохін Артенм 3-В 73
7 Бордюг Кирилл 3-В 72
8 Шпильовська Вікторія 3-Б 71
9 Слободенюк Лев 3-В 71
10 Заворотня Софія 3-Б 71
11 Мельник Андрій 3-Б 71
12 Кравченко Остап 3-В 71
14 Дредітова Валерія 4-Б 71
15 Коваленко Олеяна 4-В 71
16 Кузін Богдан 4-А 71
17 Колісник Антоніна 4-Б 70

     8.Нагородити Подякою  за активну участь  в житті школи і класу наступних   батьків:

3-А клас – Василевську С.Є., Каразей Ю.В., Данилюка Д.С.

3-Б клас – Заворотній Р.А., Сукач В.В., Григіна Н.А., Воронова О.Ю.,

                  Неверовська А.С.

2-А клас – Шалашенко Н.М.

2-Б клас – Подойма Ю.В., З_айченко Ю.В., Антонкіна О.А., Куманьок Т.Н.,

                  Смаза І.І., Андрушкова Л.А., Слива М.О.

2-В клас – Солощенко О.М.,Невідничу О.В., Довгопол І.В.

3-В клас –  Струк О.В., Кравченко О.О., Бордюг Т.Ф., Боярчук Н.В.

          9.Відзначити колективи класів 2-А (Семенюк Н.В.), 2-Б (Дзигман Н.В.),

 2-В (Коляда О.Ф.), 3-Б (Григор’єва С.В.),4-Б (Місаілову Л.В.), 4-В (Бойко Л.А.),

1-А (Легейду О.О.), 1-Б (Горностаєву О.М.), 3-В ( Чайку Ю.Б.), 1 –В (Апаршину Л.І.), 3-А ( Крекотень Н.Ф.), 4-А ( Сорока О.В.) за активну участь та дбайливе ставлення  у  проведенні виховних заходів школи.

        10. Вчителі « Гордість школи»:

Місаілова Л.І. – 4-А

Сорока О.В. – 4-Б

Бойко Л.А. – 4-В

                                                                      6.

З метою всебічного розвитку формування творчої свідомої особистості в школі проводилась робота згідно з річним планом виховної роботи школи та планом виховної роботи вчителів .

         Протягом навчального року планувалось проведення загальношкільних, позакласних, планових заходів, метою яких є виховання в учнів поваги до національних звичаїв та традицій, відродження народних свят, виховання почуттів доброти, дружби, поваги до державних символів, любові до рідного краю.

         Основними заходами є: ранкові зустрічі, відвідання районної бібліотеки, екскурсії, театри, кінотеатри, рухливі перерви, шкільні та класні свята, робота по запобіганню та попередженню дорожньо-транспортного травматизму, та протипожежна безпека, гурткова робота, басейн, школа мистецтв № 7, робота Доброго королівства “Первоцвіт”, а також години спілкування за такими напрямками:

а) безконфліктне існування

      1 кл.  формування вміння спілкування

      2 кл.  вміння співпраці з іншими

      3 кл.  вміння підтримувати один одного

      4 кл.  вміння вирішувати проблеми ситуації

б) економічне виховання

в) превентивне виховання:

  • попередження правопорушень
  • попередження шкідливих звичок
  • профілактика СНІДу
  • охорона здоров’я
  • охорона навколишнього середовища

         Патріотично-військове виховання у школі здійснюється через систему позашкільних та позакласних заходів:

– тематичні уроки «Україна – мій рідний дім»;

– конкурс малюнків «І в нас вона одна-єдина: це наша славна Україна»;

–  години спілкування на тему «Ми – маленькі українці»;

– екскурсії по місцях пам’яті (музей голодомору, Бабин Яр);

–  свято «Козацькому роду нема переводу»;

– свято до Дня Збройних Сил України;

–  виготовлення карти України до Дня Соборності;

– шанування народних традицій та свят:

          – свято «Батюшка Наум, виведи синка на ум»;

          – свято Андрія Первозванного;

          – свято Миколая «Слухняним – подарунок, неслухам – різочка» 

          – Різдвяний вертеп;         

–  фестиваль української народної казки (інсценівки);

– конкурс мрійників «Моя Україна в ХХІ ст..»;

– майстер-клас з виготовлення української іграшки;

– проведення тижня української мови «Любов до України неможлива без любові до рідного слова»;

– науково-практична конференція«У всьому світі – кожен знає –  Батьківщина лиш одна»;

– літературна вікторина за творами Л. Українки « Я маленька Українка»;

– Шевченківські дні:

     – вивчення творчого шляху великого Кобзаря;

     – літературні читання «Від Тарасика – до Тараса»;

     – екскурсія до музею та пам’ятника Т.Г. Шевченка;

     – твори-роздуми на тему «У Шевченковій світлиці»;

     – конкурс на кращого читця віршів Шевченка;

    – виставка малюнків до програмних творів;

    – перегляд фільму «Дитинство Шевченка»;

    – свято «Славетний поет і художник, гордість і слава України»;

– свято Великодня «І Земля – ніби писанка світла»;

– дослідно-експериментальна робота «Мій український рід»;

– зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни «Ніщо не забуте, ніхто не забутий»;

–  презентації інтерв’ю з учасниками АТО;

– участь у мітингу до 9 травня;

– екскурсія до музею Великої Вітчизняної Війни;

– проектна діяльність «Київ майбутнього»;

– екскурсія до виставки «Київ у мініатюрі».

Щороку проводяться екологічні агітбригади, толоки по упорядкуванню пришкільної території та пам’ятних місць Києва.

Відбулися:

– класні години за темами «Екологічні проблеми сучасного людства», «Червона книга Землі»;

– квест «Життя юних натуралістів»;

– перша зустріч осені за народним календарем – Семена. Проводи птахів у вирій;

– осіння толока «Листя»;

– міжнародний день захисту тварин. Виставка домашніх улюбленців;

– КВК «Наші менші друзі»;

– бесіди на тему «Чисті водойми», «Ми – діти планети Земля»;

–  природоохоронна акція «Збережи ялинку»;

– турбота про пташок взимку. Виготовлення годівничок;

– трудові десанти „ Зустрічаємо весну”,  „ Планета без сміття”;

– екологічне виховання засобами рідної мови: твори-роздуми на тему «Що буде, якщо…»;

– до дня довкілля тематичний захід «Вода – джерело життя»;

– екскурсія до музею води;

– засідання круглого столу «Природу найлегше підкорити, підкорюючись їй»;

– майстер-клас «Трюки з науки»;

– міні-проект «Земля – наш спільний дім»;

– культ-похід до парку Партизанської слави;  

– екологічна мандрівка «Природа, наш дім, а ми – господарі в нім»;

– форум ідей «Це ж для тебе усе, це твій дім, це – природа»;

– сюжетно-рольові ігри, як засіб екологічного виховання.

– Учні 3-В та 4-А класів взяли участь у міському англомовному конкурсі «Ecohouse» де посіли 3-тє місце.

Звіт про роботу школи у 2017-2018 навчальному році

This entry was posted in Звіти. Bookmark the permalink.

Залишити відповідь