Наші досягнення

Наші досягнення у 2019/2020 навчальному

році

  •               Це було цікаво!

    З 21 жовтня з метою забезпечення розвитку особистості учнів школи шляхом їх самореалізації, формування у них навичок планування та самоконтролю, адекватної самооцінки та надання їм можливості виявити системність, креативність та критичність мислення у школі проводиться ряд заходів, а саме:

    – інтелектуальний марафон;

    – Всеукраїнська олімпіада з базових дисциплин;

    – Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика.

    Інтелектуальний марафон проходив з 22 по 25 жовтня 2019 року. Були  визначені напрями та максимальна кількість балів, яку можна отримати давши відповіді на всі питання по циклах: математика (50 балів), українська мова (50 балів), англійська мова (50 балів), навколишній світ (50 балів), музичне мистецтво (50 балів). Були призначені відповідальні вчителі, які проводили та перевіряли учнівські роботи за циклами:

    – математика – Петіна Є.О.(2кл.), Крекотень Н.Ф.(3кл.), Бойко Л.А.(4кл.)

    – українська мова – Коляда О.Ф.(2кл.), Громцева Н.П.(3кл.), Місаілова Л.В. (4кл.)

    – англійська мова – Пікуль Г.І., Смірнова С.М., Щербина Т.І., Апанасова Г.І.

    -навколишній світ – Семенюк Н.В.(2кл.), Григор`єва С.В.(3кл.), Сорока О.В.(4кл.)

    – музичне мистецтво – Трокай Т.В.

    Викладачі названих предметів підготували різнобічні за формою та змістом завдання. Обов’язковою умовою було наявність завдань різного рівня складності – репродуктивного, конструктивного та творчого.

    З метою сприяння утвердження державного статусу української мови, піднесенню її престижу серед учнівської молоді 15.11.2019р. був проведений І (шкільний етап) Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика у 2019-2020 н.р. У школі був створений організаційний комітет у складі:

    -Петіної Є.О.- заступника директора з НВР;

    -Громцевої Н.П.-вчителя української мови.

    Журі конкурсу:

    – Коляда О.Ф.;

    – Дзигман Н.В.;

    – Чайка Ю.Б.;

    – Григор’єва С.В.

    Переможці І етапу направленні на ІІ етап конкурсу, який відбудеться 21.11.2019р.

     

     

     

     

     

    Результати інтелектуального марафону

    з української мови

    Серед учнів других класів

    №п/п П.І. Клас Кількість балів Місце
    1 Тюхтій Софія 2-А 50 І
    2 Кононенко Соломія 2-Б 50 І
    3 Кириченко Кароліна 2-А 49 ІІ
    4 Пилипенко Поліна 2-А 49 ІІ
    5 Ілющенко Єлизавета 2-Б 49 ІІ
    6 Коврига Дар`я 2-Б 49 ІІ
    7 Котеленець Тимур 2-А 48 ІІІ
    8 Луданік Антон 2-А 48 ІІІ
    9 Степанюк Ганна 2-В 48 ІІІ

    Серед учнів третіх класів

    №п/п П.І. Клас Кількість балів Місце
    1 Стеценко Іван 3-А 50 І
    2 Литвиненко Ярослав 3-Б 50 І
    3 Татаренко Таміла 3-Б 50 І
    4 Бомбала Олександр 3-Б 48 ІІ
    5 Бородай Альбіна 3-Б 48 ІІ
    6 Зайченко Артем 3-Б 48 ІІ
    7 Квітка Олександра 3-Б 48 ІІ
    8 Кільколих Варвара 3-Б 48 ІІ
    9 Подойма Мирослав 3-Б 48 ІІ
    10 Баранова Вікторія 3-В 48 ІІ
    11 Прибич Анна 3-Б 47 ІІІ
    12 Смага Вероніка 3-Б 47 ІІІ
    13 Івашин Ілля 3-В 47 ІІІ
    14 Микита Каріна 3-В 47 ІІІ

    Серед учнів четвертих класів

    №п/п П.І. Клас Кількість балів Місце
    1 Романов Даніїл 4-Б 48 І
    2 Бондаренко Марія 4-Б 47 ІІ
    3 Шарун Максим 4-Б 47 ІІ
    4 Шпильовська Вікторія 4-Б 47 ІІ
    5 Хоменчук Єгор 4-Б 47 ІІ
    6 Хоменко Роман 4-А 46 ІІІ
    7 Кривов`яз Софія 4-Б 46 ІІІ
    8 Макаренко Макар 4-Б 46 ІІІ

    Результати інтелектуального марафону з математики

    Серед учнів других класів

    №п/п П.І. Клас Кількість балів Місце
    1 Матюнін Єлисей 2-В 44 І
    2 Ілющенко Єлизавета 2-Б 38 ІІ
    3 Вінда Анастасія 2-В 35 ІІІ

    Серед учнів третіх класів

    №п/п П.І. Клас Кількість балів Місце
    1 Татаренко Таміла 3-Б 36 І
    2 Орлов Максим 3-Б 35 ІІ
    3 Рощенко Артем 3-А 30 ІІІ
    4 Стеценко Іван 3-А 30 ІІІ
    5 Тарасенко Анастасія 3-Б 30 ІІІ

    Серед учнів четвертих класів

    №п/п П.І. Клас Кількість балів Місце
    1 Машкін Петро 4-В 41 І
    2 Мітрохін Артем 4-В 38 ІІ
    3 Лугіна Дар`я 4-Б 36 ІІІ
    4 Косенко Андрій 4-В 36 ІІІ

     

    Результати інтелектуального марафону з навколишнього світу

    Серед учнів других класів

    №п/п П.І. Клас Кількість балів Місце
    1 Кунін Іван 2-В 49 І
    2 Дредітов Артем 2-В 47 ІІ
    3 Кривенко Владислав 2-В 46 ІІІ

    Серед учнів третіх класів

    №п/п П.І. Клас Кількість балів Місце
    1 Веркуніч Леся 3-Б 44 І
    2 Татаренко Таміла 3-Б 42 ІІ
    3 Бородай Альбіна 3-Б 41 ІІІ
    4 Баранова Вікторія 3-В 40 ІІІ

     

    Серед учнів четвертих класів

    №п/п П.І. Клас Кількість балів Місце
    1 Клименко Дар`я 4-А 43 І
    2 Горобчук Никита 4-Б 42 ІІ
    3 Гржеляк Ксенія 4-А 40 ІІІ
    4 Хоменко Роман 4-А 40 ІІІ

     

    Результати інтелектуального марафону з мистецтва

    Серед учнів третіх класів

    №п/п П.І. Клас Кількість балів Місце
    1 Бородай Альбіна 3-Б 48 І
    2 Квітка Олександра 3-Б 48 І
    3 Микита Каріна 3-В 40 ІІ
    4 Татаренко Таміла 3-Б 39 ІІІ
    5 Баранова Вікторія 3-В 39 ІІІ

    Серед учнів четвертих класів

    №п/п П.І. Клас Кількість балів Місце
    1 Швитай Віра 4-В 47 І
    2 Коваленко Назар 4-А 45 ІІ
    3 Вергун Андрій 4-В 43 ІІІ
    4 Гладченко Максим 4-В 43 ІІІ

     

     

    Результати інтелектуального марафону з англійської мови

    Серед учнів других класів

    №п/п П.І. Клас Кількість балів Місце
    1 Карпенко Андрій 2-Б 49 І
    2 Голяка Володимир 2-В 48 ІІ
    3 Кононенко Соломія 2-Б 47 ІІІ

     

     

    Серед учнів третіх класів

    №п/п П.І. Клас Кількість балів Місце
    1 Паламарчук Даніїл 3-А 43 І
    2 Татаренко Таміла 3-Б 43 І
    3 Климась Владислав 3-А 41 ІІ
    4 Стеценко Іван 3-А 41 ІІ
    5 Шевель Олександра 3-В 40 ІІІ

    Серед учнів четвертих класів

    №п/п П.І. Клас Кількість балів Місце
    1 Бідний Денис 4-В 47 І
    2 Слободенюк Лев 4-В 47 І
    3 Швитай Віра 4-В 47 І
    4 Шарун Максим 4-Б 46 ІІ
    5 Хоменчук Єгор 4-Б 45 ІІІ

    Загальні результати

    з інтелектуального марафону

    Серед учнів других класів

    №п/п П.І. Клас Кількість балів Місце
    1 Кононенко Соломія 2-Б 169 І
    2 Кунін Іван 2-В 161 ІІ
    3 Карпенко Андрій 2-Б 160 ІІІ

    Серед учнів третіх класів

    №п/п П.І. Клас Кількість балів Місце
    1 Татаренко Таміла 3-Б 210 І
    2 Бородай Альбіна 3-Б 191 ІІ
    3 Стеценко Іван 3-А 182 ІІІ
    4 Квітка Олександра 3-Б 182 ІІІ

     

    Серед учнів четвертих класів

    №п/п П.І. Клас Кількість балів Місце
    1 Шарун Максим 4-Б 196 І
    2 Хоменчук Єгор 4-Б 193 ІІ
    3 Бідний Денис 4-В 184 ІІІ

     

    Переможці І етапу (шкільного) Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

     2019-2020 н.р.

    З української мови

    І місце – Шарун Максим (4-Б клас)

    Біднй Денис (4-В клас)

    Семенченко Вікторія (4-В клас)

    ІІ місце – Макаренко Макар (4-Б клас)

    ІІІ місце – Шульга Артем (4-Б клас)

    Шуклінова Маргарита (4-В клас)

    Слободенюк Лев (4-В клас)

                                З математики

    І місце – Шарун Максим (4-Б клас)

    Мітрохін Артем (4-В клас)

    ІІ місце – Хоменчук Єгор (4-Б клас)

    Бідний Денис (4-В клас)

    Машкін Петро (4-В клас)

    ІІІ місце – Кабаннік Єлизавета (4-А клас)

    Шпильовська Вікторія (4-Б клас)

    Шуклінова Маргарита (4-В клас)

        З англійської мови

    І місце – Хоменчук Єгор (4-Б клас)

    Швитай Віра (4-В клас)

    ІІ місце – Шарун Максим (4-Б клас)

    Василевська Поліна (4-В клас)

    Мітрохін Артем (4-В клас)

    ІІІ місце – Домніцький Олександр (4-Б клас)

    Слободенюк Лев (4-В клас)

    Ушакова Юлія (4-В клас)

    Всі учнія, які перемогли на І етапі направляються на ІІ-районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови, англійської мови та математики.

    Бажаємо успіху!

     

     

     

    Переможці І етапу (шкільного) ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови имені Петра Яцика.

     

    Серед учнів 3-х класів

    І місце – Паламарчук Даніїл 3-А клас;

    ІІ місце – Зайченко Артем 3-Б клас;

    Бородай Альбіна 3-Б клас;

    Бомбала Олександр 3-Б клас;

    ІІІ місце – Прибич Ганна 3-Б клас.

     

    Серед учнів 4-х класів

    І місце – Шуклінова Маргарита 4-В клас;

    ІІ місце – Заворотня Софія 4-Б клас;

    ІІІ місце – Хоменчук Єгор 4-Б клас;

    Шарун Максим 4-Б клас;

    Бондаренко Марія 4-Б клас.

    Всі переможці І етапу конкурсу направленні на ІІ (районний) етап Міжнародного конкурсу знавців української мови.

                                     Бажаємо успіху!

 

This entry was posted in Інформація про школу and tagged , . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь