МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

Про проведення  ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Про проведення І-ІІ етапів ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2022/2023 навчальному році»

До 20 грудня 2022 року переможці І етапу (у закладах освіти) мають зареєструватися на участь у ІІ (міському) етапі Конкурсу на дистанційній платформі «Eddy» за покликанням

Для участі у ІІ етапі окремої заявки направляти не треба. Учасники реєструються за такою ж «схемою»,  як і на олімпіади.

І Етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

З метою сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу був проведений перший – шкільний етап конкурсу.

Учасники конкурсу писали свої роботи у школі, в методичному кабінеті 18.11.2022 року. Учні 3 класів писали роботу з 11-00 до 12-00, були присутні 18 представників від паралелі третіх класів. Учні 4 класів писали роботу 22.11.2022 з 11-00 до 12-00, були присутні 15 представників від четвертих класів.

РЕЗУЛЬТАТИ І ЕТАПУ ХХІІІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА
Список учнів 3-х класів