Досягення за 2016/2017 навчальний рік

№ з/п Назва конкурсу ,

олімпіади , МАН

П.І.Б. переможця

(І-ІІІ місце), клас

Районний міський республікансь

кий етап

П.І.Б. вчителя
1. Олімпіада з англійської мови Малютенко Юлія                  ІІ місце, 4-В клас Районний етап Кулеш Н.В.
2. Олімпіада з        англійської мови Черняк Катерина        ІІ місце, 4-В клас Районний етап Кулеш Н.В.
3. Олімпіада з англійської мови Кутефа Денис              ІІ місце, 4-Б клас Районний етап Апанасова Г.І.
4. Олімпіада з англійської мови Тамахіна Катертна                ІІІ місце, 4-В клас Районний етап Клименко С.І.
5. Олімпіада з англійської мови Кочевих Анастасія      ІІІ місце, 4-В клас Районний етап Кулеш Н.В.
6. Олімпіада з англійської мови Гаврилко Богдан                   І місце, 4-А клас Районний етап Апанасова Г.І.
7. Олімпіада  з української мови Тамахіна Катерина          ІІІ місце, 4-В клас Районний етап Петіна Є.О.
8. Олімпіада з математики Малютенко Юлія        ІІ місце, 4-В клас Районний етап Петіна Є.О.
9. Конкурс  з   української мови

ім. П.Яцика

Малютенко Юлія

І місце, 4-В клас

ІІІ місце,4-В клас

 

Районний етап

Міський етап

Петіна Є.О.
10. Конкурс  з   української мови

ім.. П.Яцика

Костюк Софія

ІІІ місце, 3-Б клас

Районний етап Горностаєва О.М.
11 Конкурс  з   української мови

ім.. П.Яцика

Тамахіна Катерина          І місце, 4-В клас Міський етап Петіна Є.О.
12. Київська міська олімпіада з математики «Математична вишиванка» Маслова Єлізавета

ІІІ місце, 4-Б клас

Міський етап Дзигман Н.В.
13. Математичний конкурс «Кенгуру» Макеєва Катерина

І місце, 4-В клас

Всеукраїнський етап Петіна Є.О.

 

 

14. Всеукраїнський конкурс Логічного мислення «Олімпус» Малютенко Юлія Чемпіон логічного мислення, 4-В клас Всеукраїнський етап Петіна Є.О.
15. Всеукраїнський конкурс Логічного мислення «Олімпус» Колісник Антоніна Експерт логічного мислення, 2-Б клас Всеукраїнський етап Місаїлова Л.В.
16. Олімпіада з математики «Олімпус» Кочевих Анастасія Малишкіна Марія Безпала Марія  Диплом лауреата, 4-В Всеукраїнський етап Петіна Є.О.
17. Олімпіада з української мови «Олімпус» Кочевих Анастасія Малишкіна Марія Диплом лауреата, 4-В Всеукраїнський етап Петіна Є.О.
18 Олімпіада з англійської мови «Олімпус» Сорока Олександра Диплом лауреата, 4-В Всеукраїнський етап Клименко С.І.
This entry was posted in Інформація для батьків. Bookmark the permalink.

Залишити відповідь