До уваги батьків першокласників

На урок музики необхідно взяти звичайний зошит в клітинку на 24 стор. (можна трохи більше, що б залишився на 4 роки) і в середину зошита вставити нотні сторінки.

Необхідно обов’язково обгорнути книжки:

• буквар
  • зошит з математики
  • зошит з письма
  • основи здоров’я

В усі книжки необхідно вставити закладки.

В зошит з основ здоров’я необхідно вклеїти фотографію дитини (можна ксерокопію фотографії).

Перевірити зошити дітей, переглянути завдання. Приділити увагу тому, що робилося на уроках і чи все вірно зроблено.

Домашню роботу краще всього робити в той же самий день так як дитина ще пам’ятає, що і як потрібно робити і завдання не накопичуються.

Необхідно заповнити щоденник (дані про батьків, місце проживання і так далі). В кінець щоденника вклеїти загальні правила поведінки учнів (що були роздані на зборах). В місці “підпис батьків” написати прізвище, ім’я, по батькові і розписатися.

На наступному тижні дві самостійних роботи: з математики та ознайомлення з навколишнім.

Треба підписати особисті речі дітей:

• усі папки
  • підручники з англійської мови
  • піджак
  • футболки
  • кросівки або кеди
  • балетки (на кожній)

This entry was posted in Першокласникам and tagged . Bookmark the permalink.